O Stworzycielu duchu przyjdź nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

O Stworzycielu duchu przyjdź - jak zagrać na keyboardzie?

O Stworzycielu duchu przyjdź należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

O stworzycielu duchu przyjdź to religijna pieśń, która jest wykonywana w trakcie większych uroczystości, najczęściej z towarzyszeniem organów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby nauczyć się grać ten utwór na innym instrumencie klawiszowym. Nasz kurs gry na keyboardzie zawiera nuty literowe, dzięki czemu ten podniosły utwór będzie mogła bez problemu zagrać nawet osoba początkująca. Nuty literowe to propozycja dla osób, które nie mają przygotowania muzycznego i nie potrafią czytać standardowego zapisu nutowego na pięciolinii. Zbiór nut literowych sprawi, że praktycznie od razu zaczniesz grać. Wystarczy, że masz w domu dowolny instrument klawiszowy, a także odrobinę chęci i motywacji. Zacznij od pierwszych dźwięków, a sam zobaczysz, jak z instrumentu popłynie cała melodia. Nasze proste piosenki na keyboard to propozycja dla każdego, kto chciałby rozpocząć przygodę z muzyką. Wybierz utwory, które Cię interesują i zobacz, że nauka gry na keyboardzie może pójść Tobie o wiele łatwiej niż myślisz.

C*G A G F G A G F*C.2 D2 C*C.2 O Stworzycielu duchu przyjdź C*C.2 G A C2 D2 C2 G*D.2 E2 D2 Nawiedź dusz wiernych Tobie krąg a*C.2 D2 E2 C2 H A G C2 D2 G*G A C*C.2 Niebieską łaskę zesłać racz d*H C2 A G F A G*H A G F G Sercom co dziełem są Twych rąk

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Rezerwa nuty literowe

O piosence i o nutach Rezerwa była kiedyś znanym utworem wśród osób, które kończyły obowiązkową służbę wojskową. Obecnie również utwór ten jest śpiewany przy wielu okazjach. Siłą jego popularności jest z pewnością rytmiczność i prosta melodia, którą łatwo jest zapamiętać i zanucić. Jeśli chcesz nauczyć się grać na keyboardzie, warto właśnie tę piosenkę wybrać na […]

Baśka nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Byle jak nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: