O sole mio proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

O sole m - jak zagrać na keyboardzie?

O sole m należy do kategorii: Proste nuty do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d
akord f
O sole mio nuty z książki
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Nuty do O sole mio .

Dzisiaj przedstawiamy Ci utwór pod tytułem: O sole mio Giovanni Capurro to autor tej piosenki.Pieśń neapolitańska, napisana w 1898 roku. Utwór ten zaczyna się od wersów: Che bella cosa ‘na jurnata ‘e sole N’aria serena doppo ‘na tempesta… Ma n’atu sole, cchiù bello, oje né ‘O sole mio, sta ‘nfronte a te – to często grany fragment tej piosenki.

Dodatkowe informacje o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Na naszej stronie znajdziesz też wiele innych łatwych opracowań, a naukę zacząć możesz już teraz. A może chcesz mieć opracowania w formie fizycznej? Na naszej stronie jest sklep online w którym kupisz to i inne opracowania nut.Bez względu na Twój wiek, możesz nauczyć się grać ją na keyboardzie z pomocą naszych opracowań. Są świetnie przygotowane, w taki sposób by nie sprawiały problemu właściwie nikomu. Takim prostym sposobem, w domowym zaciszu możesz się nauczyć grać tej piosenki, ale też wielu innych, które znasz z dzieciństwa i nie tylko. Nauka z takimi opracowaniami to przyjemność i dobra zabawa.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Z popielnika na Wojtusia jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Z popielnika na Wojtusia na keyboardzie/pianinie. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Z popielnika na Wojtusia Ten utwór jest często używany do budzenia dzieci, lub samych rodziców, słowami z refrenu “Bim bam bom!”. Często się również do niej tańczy.proste-nutyTen utwór również jest znany pod tytułem Bajka iskierki. Tekst po raz pierwszy opublikowany […]

Panie dobry jak chleb nuty na keyboard

Nuty do Panie dobry jak chleb . Chcesz zagrać piosenkę: Panie dobry jak chleb? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Utwór powstał już w VIII wieku. Tłumaczenie go, odbyło się dopiero w dobie renesansu.proste-nutyJest to Polska pieśń religijna. Utwór ten był pieśnią II Krajowego Kongresu Eucharystycznego w […]

Boogie Woogie proste nuty

Jak zagrać Boogie Woogie na keyboardzie/pianinie. Chcesz zagrać piosenkę: Boogie Woogie? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Bob Dylan to autor tej piosenki.Ta piosenka została skomponowana w trzech sesjach, w 1970 roku! Utwór znalazł się również na okładce Self Portrait, tego samego roku.Do przodu prawą rękę daj […]