O Little Town of Betlehem nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

O Little Town of Betlehem - jak zagrać na keyboardzie?

O Little Town of Betlehem należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord d
akord e
akord a

O piosence i o nutach

Pasterze mili – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Pasterze mili. Piotr StudzińskiPierwszy raz, utwór pojawił się w śpiewanikach w latach 50 XVIII wieku. Pierwsze słowa tej piosenki to Pasterze mili, coście widzieli? Widzieliście maleńkiego, Jezusa narodzonego, Czy znasz te słowa? Jakie łóżeczko, miał Paniąteczko? Marmur twardy, żłób kamienny, Jeśli tak, fajnie jeśli nauczysz się też zagrać do nich melodię! 🙂

Więcej o piosence

Kolęda ta należy do: kolędy. Pod tym linkiem znajdziesz też nuty do innych kolęd. Ty również teraz możesz ją zagrać i to bez większego trudu! Z opracowaniami, które są dostępne na naszej stronie będzie to wręcz banalnie proste. W opracowaniach nie ma skomplikowanego zapisu, nawet całkowicie początkujące osoby nie będą miały z nim problemu. Opracowania można też kupić w formie książek, w naszym sklepie internetowym są dostępne w atrakcyjnych cenowo pakietach.Ty również możesz nauczyć się w łatwy sposób grać ten utwór, zarówno na keyboardzie, jak i na każdym innym instrumencie który wybierzesz. Najczęściej wybieranym instrumentem jest keyboard, ale możesz to w równie łatwy sposób zagrać na przykład na keyboardzie, czy akordeonie. Na naszej stronie znaleźć możesz jeszcze dużo innych opracowań piosenek biesiadnych, ludowych czy piosenek dla dzieci.

G-2 C*C C C D C*E D E F Oh little town of Bethlehem, G E G*F E C D D C*C how still we see thee lie G-2 C*C C C D C*E D E F G E Above thy deep and dreamless sleep G*F E C D D C*C the silent stars go by C E e*G A G*G F E D C*C D E F G Yet in thy dark streets shineth, G-2 a*C E d*D C G*G.-2 the everlasting light G-2 C*C C C D C*E D E F The hopes and fears of all the years

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Nie boję się, gdy ciemno jest proste nuty literowe i tutorial

A A A C C C A# A Nie boję się gdy ciemno jest F F F A# A G G A G Ojciec za rękę prowadzi mnie G A A G A F F A A G A F Dziękuję Ci Tato za wszystko co robisz F A# A# A# A# A# A# A […]

Słodka wariatka jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Mary Had a Little Lamb nuty literowe

O piosence i o nutach Mary had a Little Lamb – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Bardzo polecamy piosenkę: Mary had a Little Lamb ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Ten utwór nie byłby przez nas opracowywany, gdyby nie wkład Sarah Josepha Hale. Ten utwór to anglojęzyczna rymowanka dla dzieci, która pierwszy raz została opublikowana […]