O Holy Night nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

O Holy Night - jak zagrać na keyboardzie?

O Holy Night należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord B
akord e

O piosence i o nutach

Oj maluśki – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Oj maluśki będzie dobrym pomysłem. Autor jest anonimowy.Ten utwór, to najpopularniejsza kolęda góralska. Jest bardzo często śpiewana na jasełkach.Pierwsze słowa tj. Oj, maluśki, maluśki, maluśki Jako rękawicka dobrze oddają charakter tej piosenki. Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Cy nie lepiej Tobie by, Tobie by siedzieć było w niebie, wsak Twój Tatuś kochany, kochany nie wyganiał Ciebie.

Dowiedz się więcej o nutach

Kolęda ta należy do: kolędy. Pod tym linkiem znajdziesz też nuty do innych kolęd. Bardzo fajnie jest umieć ją zagrać na jakimś instrumencie.W nauce gry pomogą nasze opracowania, które przygotowane są specjalnie w taki sposób, by były przejrzyste dla każdego, nawet początkującego grajka. Wbrew temu co mogłoby się wydawać, ten utwór jest dziecinnie prosty do zagrania, na przykład na keyboardzie (także na innych instrumentach klawiszowych)!

C*E E F C*G O holy night G F*A A F A C*C.2 C*G The stars are brightly shining G E D C*C E F G*G F D C*C It is the night of our dear Saviour’s birth C*E E F C*G G F*A A F A C*C.2 C*G Long lay the world in sin and error pining G F# E e*H G A H*H C2 H e*E Till He appeared and the soul felt its worth E G*G A G*D G C*A G C2 E C*A G A thrill of hope the weary world rejoices G G*G A G*D G C*A G C2 E C*G For yonder breaks a new and glorious morn

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Brać nuty literowe i tutorial

F# F# F# F# G# G# G# To jest ta słowiańska brać G# G# G# G# A F# F# Lubi dużo pić i spać F# F# F# F# G# G# G# To jest ta słowiańska brać G# A G# A F# Lubi pić i spać

Nowy Rok bieży nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać O Christmas tree na keyboardzie/pianinie. Chcesz zagrać utwór: O Christmas tree? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Ernst AnschützJest to niemiecka piosenka bożonarodzeniowa, w oryginale tytuł brzmi O Tannebaum. Po raz pierwszy opublikowana w 1824 roku.O Christmas tree, O Christmas […]

Santa Baby nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do W Betlejem . Chcesz zagrać utwór: W Betlejem? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Autor jest nieznany,Prawdopodobnie piesń pochodzi z XIX wieku. Tekst do niej ukazał się w 1878 roku.Pierwsze linijki tej piosenki to Dzisiaj w Betlejem, […]