O come Emmanuel proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

O come Emmanu - jak zagrać na keyboardzie?

O come Emmanu należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d
akord a
O come Emmanuel nuty z literami
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Nuty do O come Emmanuel .

Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: O come Emmanuel Pochodzi z XVIII wieku, posiada rytm kujawiaka. Jest bardzo popularna w zakochan żeńskich. proste-nutyTen utwor, to chrześcijański hymn na Adwent i Boże Narodzenie. Oryginalnie, tekst został napisany po łacinie. Pierwsze słowa tej piosenki to O come, o come Emmanuel To free your captive Israel Veni, veni, Emmanuel Captivum solve Israel – to często grany fragment tej piosenki.

Więcej informacji o materiałach do gry.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Seria proste nuty pozwala grać z nut w bardzo szybkim czasie.Ucząc się gry na keyboardzie czy innym instrumencie warto rozejrzeć się po naszej stronie i spróbować jeszcze innych opracowań, których jest cała masa. Opracowania też dostępne są w wersjach książkowych, które możesz zakupić w sklepie online znajdującym się na naszej stronie. Są dostępne również w atrakcyjnych cenowo pakietach!

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Go tell it on the mountain jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Go tell it on the mountain na keyboardzie/pianinie. Możesz nauczyć się grać piosenkę: Go tell it on the mountain w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Mocno związany z tą piosenką jest: John Wesley Work Jr.To afroamerykańska piosenka duchowna, sięgająca conajmniej 1865 roku. Jest uważana za kolęde. Pierwsze linijki tej piosenki to Go, […]

That’s all right now mama jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać That’s all right now mama na keyboardzie + nuty. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest That’s all right now mama. To utwór znany również pod nazwą “Polonez Ogińskiego”. Został skomponowany przed 1794 rokiem. proste-nutyTo rock and rollowa piosenka, pierwszy singiel w karierze Elvisa. Nagrana oryginalnie pod tytułem “That’s All Right, Mama”. Pierwsze […]

Był sobie król nuty na keyboard

Jak zagrać Był sobie król na keyboardzie/pianinie. Możesz zacząć grać piosenkę: Był sobie król w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Ta piosenka jest oryginalną wersją z 1938 roku, w którą wplecione zostały wersy piosenki “Aaa Kotki Dwa”.proste-nutyTen utwór, jest kołysanką z motywem bajkowym, występują w nim postacie króla, królowej oraz pazia. Pierwsze słowa tego […]