Nowy rok bieży jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Nowy rok bieży jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Nowy rok bieży jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord G
Akord d
Nowy rok bieży nuty na klawisze
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Proste nuty z literami do Nowy rok bieży .

Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Nowy rok bieży jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Autor kolędy jest anonimowy.Kolęda pochodzi prawdopodobnie z XVII wieku. Pojawiła się w dziełach księdza Mioduszewskiego.Pierwsze słowa tj. Nowy rok bieży, w jasełkach leży, A kto, kto? dobrze oddają charakter tej piosenki. Dzieciątko małe, dajcie Mu chwałę, Na ziemi. – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Więcej o utworze.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. zięki naszemu opracowaniu możesz ją w łatwy sposób zagrać na instrumencie. Jest łatwe i czytelne dla każdego, nawet dla osoby która dopiero zaczyna swoją przygodę z grą na instrumencie. Dla jeszcze większego ułatwienia, na naszej stronie zamieszczane są materiały wideo, które świetnie pokazują, jak zagrać daną kompozycję.Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo prostych opracowań piosenek dla dzieci. Nauka gry na instrumencie może być połączona z zabawą! Warto spojrzeć też na dostępne na naszej stronie materiały wideo, które jeszcze lepiej pokazują, jak zagrać dany utwór.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Szalała szalała proste nuty

Proste nuty z literami do Szalała szalała . Chcesz zagrać piosenkę: Szalała szalała? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 To polska piosenka tradycyjna. Prawdopodobnie została ukazana w XVIII wieku. proste-nutyTo piosenka, która w tradycji biesiadnej zaistniała na początku lat 90 XX wieku. Została również rozpowszechniona wsórd amerykańskiej […]

Jarabe tapatio jak zagrać na keyboardzie

Nuty do Jarabe tapatio . Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Jarabe tapatio w wersji dla poczatkujących. Autor piosenki jest nieznany.Ten utwór, jest często nazywany “Mexican hat dance”, jest również uznawany za ich narodowy taniec. Powstał w XIX wieku. Prawie wszyscy znają słowa od których zaczyna się ta piosenka: En Jalisco se baila el Jarabe, […]

Byle jak proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe. Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik. Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut! (Jeśli [...]