Nie zna śmierci nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Nie zna śmierci - jak zagrać na keyboardzie?

Nie zna śmierci należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

Jak zagrać Niech będzie chwała i cześć na keyboardzie/pianinie.

Możesz nauczyć się grać piosenkę: Niech będzie chwała i cześć w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Dokadny autor jest nieznany.Jest to pieśń wielbiąca Pana Jezusa, którą śpiewa się najczęściej podczas Eucharystii.Piosenka zaczyna się od słów: Niech będzie chwała i cześć i uwielbienie, chwała i cześć Jezusowi,… Bardzo możliwe, że znasz ten utwór z tego fragmentu: chwała, niech będzie chwała, tak, Jemu chwała i cześć. 🙂

Więcej informacji o materiałach do gry.

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. Nauka tej piosenki z naszymi materiałami to naprawdę bułka z masłem! Nawet dziecko może nauczyć się gry na instrumencie tej piosenki.Teraz możesz ją zagrać również Ty, na wybranym przez siebie instrumencie. Na naszej stronie znajdziesz opracowanie, które ułatwi naukę tego utworu. Opracowanie dostępne jest także w formie wideo, które dla wielu osób jest jeszcze większym ułatwieniem. To i inne opracowania popularnych piosenek możesz też kupić w naszym sklepie internetowym, w formie książek.

C*G G C2 E d*G G G F D Nie zna śmierci Pan żywota, G*D.2 C2 H A G*G F C*E G C2 chociaż przeszedł przez jej wrota: C*G E2 E2 E2 d*D.2 E2 G2 F2 D2 Rozerwała grobu pęta, F*F.2 E2 D2 C2 G*H D2 C*E.2 D2 C2 ręka święta. Alleluja. C*G E2 E2 E2 d*D.2 E2 G2 F2 D2 Rozerwała grobu pęta,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Twoja miłość nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do Ty tylko mnie poprowadź . Możesz zacząć grać piosenkę: Ty tylko mnie poprowadź w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Tomek KamińskiJedna z najpiękniejszych pieśni ślubnych.Gdy drogi pomyli los zły I oczy mgłą zasnuje – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. Czy znasz te słowa? […]

Oda do radości nuty literowe

O piosence i o nutach Oda do radości to nie tylko hymn Unii Europejskiej, ale tez jeden z najbardziej znanych utworów muzyki klasycznej. Utwór Ludwika van Beethovena można zagrać zarówno w towarzystwie orkiestry, jak i na pojedynczym instrumencie. Bez problemu możesz grać na dowolnych klawiszach, nawet jeśli nie znasz tradycyjnego zapisu nutowego. Nuty literowe na […]

W dobrą stronę jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: