My, Pierwsza Brygada nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

My, Pierwsza Brygada - jak zagrać na keyboardzie?

My, Pierwsza Brygada należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Wiele patriotycznych piosenek należy do kanonu podniosłych utworów, które często śpiewane są w czasie ważnych państwowych uroczystości. My pierwsza brygada z pewnością należy do utworów, które zna każdy i bez problemu jest w stanie je zanucić. Jeśli chcesz nauczyć się go nie tylko śpiewać, ale również grać, wcale nie potrzebujesz długotrwałej nauki. Nasz kurs gry na keyboardzie nie wymaga przygotowania muzycznego ani znajomości czytania tradycyjnego zapisu nutowego. Nuty literowe są świetnym rozwiązaniem dla osób początkujących. Łatwo można je dopasować do konkretnych dźwięków na klawiaturze. Nauka gry na keyboardzie nie wymaga chodzenia do szkoły muzycznej czy korzystania z profesjonalnych lekcji z nauczycielem. Z prostym tutorialem wiele utworów bez problemu opanujesz samodzielnie. Zacznij grać już dziś – najpierw proste piosenki, a później bez problemu będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności muzyczne i grać bardziej skomplikowane utwory.

E F D a*E C2 H A d*C.2 H Legiony to – żołnierska nuta, E F D E*E H H C2 a*A Legiony to – ofiarny stos, E F D a*E C2 H A d*C.2 H Legiony to – żołnierska buta, H C2 D2 E*E.2 E2 F2 E2 d*A Legiony to – straceńców los. C*E.2 D2 C2 H C*D.2 C2 My, Pierwsza Brygada, d*C.2 H A G# a*H A Strzelecka gromada, A d*F.2 H C2 D2 a*E.2 Na stos, rzuciliśmy

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Ach, jak przyjemnie nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Ach jak przyjemnie . Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Ach jak przyjemnie. Henryk WarsTa piosenka została napisana na potrzeby filmu “Zapomniane melodie”. Autorem tekstu jest znany scenarzysta filmowy Ludwik Starski.Piosenka zaczyna się od słów: Jak można się […]

Lubię mówić z tobą jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Tarantella napoletana nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do The Entertainer . Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę The Entertainer w wersji dla poczatkujących. Scott JoplinRagtime, skomponowany w 1902 roku. Utwór został wykorzystany jako główny motyw muzyczny w osadzonym w realiach lat trzydziestych filmie Żądło. Pierwsze słowa tj. I am the entertainer And I know just […]