My pierwsza brygada jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

My pierwsza brygada jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

My pierwsza brygada jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord d
akord a
My pierwsza brygada nuty z książki
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Nuty do My pierwsza brygada .

Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: My pierwsza brygada. Andrzej Hałaciński to autor tej piosenki.Ten utwór, to pieśń I Brygady Polskiej. Również jest rozpoznawalna pod tytułem “Legiony to żołnierska nuta”.Legiony to – żołnierska nuta, Legiony to – straceńców los, – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. My, Pierwsza Brygada, Strzelecka gromada, Na stos, rzuciliśmy – to często grany fragment tej piosenki.

Dodatkowe informacje o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Ty również możesz nauczyć się w łatwy sposób grać ten utwór, zarówno na keyboardzie, jak i na każdym innym instrumencie który wybierzesz. Najczęściej wybieranym instrumentem jest keyboard, ale możesz to w równie łatwy sposób zagrać na przykład na keyboardzie, czy akordeonie. Na naszej stronie znaleźć możesz jeszcze dużo innych opracowań piosenek biesiadnych, ludowych czy piosenek dla dzieci.Nauka takiej piosenki zajmie Ci naprawdę mało czasu, możesz się o tym przekonać już teraz. A jeśli chcesz więcej opracowań piosenek popularnych utworów, to zajrzyj do naszego sklepu internetowego. Są tam pakiety z książkami pełnymi opracowań. Każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Red RIver valley proste nuty

Nuty do Red RIver valley . Możesz zacząć grać piosenkę: Red RIver valley w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor piosenki jest nieznany.To znana piosenka ludowa i standard muzyki kowbojskiej. Można ją również znać pod nazwą “Cowboy Love Song”.From this valley they say you are going. We will miss your bright eyes and sweet […]

Zwycięzca śmierci proste nuty

Jak zagrać Zwycięzca śmierci na keyboardzie/pianinie. Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Zwycięzca śmierci będzie dobrym pomysłem. Ta piosenka jest najczęściej wykonywana podczas ślubu. Najbardziej znanym wykonawcom hest Mietek Szcześniak.proste-nutyTen utwór, to polska pieśń wielkanocna o dostojnej, uroczystej melodii. Pochodzi z krakowa. Pierwsze słowa tego utworu tj. Zwycięzca śmierci, piekła i szatana Wychodzi […]

Narodził się Jezus Chrystus nuty na keyboard

Nuty do Narodził się Jezus Chrystus . Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Narodził się Jezus Chrystus w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor jest nieznany.Polska kolęda z ok. XVIII wieku. Pierwsze słowa tego utworu tj. Narodził się Jezus Chrystus bądźmy weseli, chwałę mu na wysokości nucą Anieli. pokazują jej styl. Gloria, gloria in excelsis Deo, […]