Morskie opowieści proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Morskie opowieś - jak zagrać na keyboardzie?

Morskie opowieś należy do kategorii: Proste nuty do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord G
akord a
Morskie opowieści nuty z literami
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Morskie opowieści na klawiszach + nuty.

Możesz nauczyć się grać piosenkę: Morskie opowieści w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Dokładny autor jest nieznany.Ta piosenka, liczy prawie 500 różbych zwrotek, napisanych często przez anonimowych autorów! Jest jedną, z najpopularniejszych pieśni szantowych. Pierwsze linijki tej piosenki to Kiedy rum zaszumi w głowie Cały świat nabiera treści Hej ha Kolejkę nalej Hej ha Kielichy wznieśmy To zrobi doskonale Morskim opowieściom – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Dodatkowe informacje o grze

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Jeśli szukasz jeszcze więcej opracowań podobnych piosenek, to warto rozejrzeć się po naszej stronie internetowej. Na stronie znajduje się też sklep online, w którym można kupić opracowania wydane w wersji książkowej. To doskonały pomysł na prezent dla osób, które uczą się grać na instrumencie. Na pewno będą zachwycone!To bardzo prosta i chwytliwa melodia, której możesz się nauczyć grać na instrumencie w łatwy sposób. Można ją zagrać nie tylko na keyboardzie, ale też na instrumentach dętych, czy akordeonie. Ta znana i lubiana melodia to dobry pomysł na początek przygody z klawiszami. Na naszej stronie znajdziesz świetne opracowanie tej, oraz innych piosenek.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

We wish you a merry Christmas jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać We wish you a merry Christmas na klawiszach + nuty. Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest We wish you a merry Christmas. Autor jest nieznany.Kolęda jest bardzo popularna na całym świecie i wywodzi się z angielskiego West Country. Piosenka zaczyna się od słów: We wish you a merry Christmas We wish you […]

Jesienne róże proste nuty

Proste nuty z literami do Jesienne róże . Możesz zacząć grać piosenkę: Jesienne róże w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Ta piosenka jest niewątpliwie znana, a swoją popularność zawdzięcza niejednoznacznemu tekstowi. Często jest śpiewana jako weselna przyśpiewka.proste-nutyTen utwór pochdzi z okresu międzywojennego. Powstał w 1932 roku. Prawie każdy z nas zna słowa od których […]

Nowy rok bieży jak zagrać na keyboardzie

Proste nuty z literami do Nowy rok bieży . Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Nowy rok bieży jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Autor kolędy jest anonimowy.Kolęda pochodzi prawdopodobnie z XVII wieku. Pojawiła się w dziełach księdza Mioduszewskiego.Pierwsze słowa tj. Nowy rok bieży, w jasełkach leży, A kto, kto? dobrze oddają […]