Moje miasto Wadowice nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Moje miasto Wadowice - jak zagrać na keyboardzie?

Moje miasto Wadowice należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

To jest moje miasto Wadowice to religijna piosenka, która kojarzona jest przede wszystkim z osobą papieża Polaka Jana Pawła II. Utwór ten, podobnie jak inne pieśni religijne, jest oparty na prostej melodii, która łatwo wpada w ucho i można ją szybko zaśpiewać czy zagrać. Jeśli jesteś początkującym muzykiem, możesz tę piosenkę zagrać w oparciu o nuty literowe. Prezentujemy nasz kurs gry na keyboardzie, w którym utwór ten jest rozpisany literowo. Nie trzeba mieć przygotowania muzycznego. Nie trzeba też umieć czytać tradycyjnego zapisu nutowego. Wystarczy dopasować litery do dźwięków na keyboardzie i po prostu zacząć grać. Proste piosenki na keyboard to propozycja dla każdego, kto chce nauczyć się grać na instrumentach klawiszowych. Świetnie sprawdzają się dla dzieci, młodzieży, ale również dla dorosłych. Na naukę gry nigdy bowiem nie jest za późno – muzyczne pasje można rozwijać w każdy wieku.

E-2 F-2 C*G.-2 G-2 G-2 G-2 Jest w tym kraju ziemia C*C C C H-2 F*H.-2 A-2 żyzna, znamienita F-2 G-2 d*A.-2 A-2 A-2 A-2 Skąd pochodzi znany F*A.-2 A-2 H-2 C G*C G*H.-2 Marcin Wadowita G-2 G-2 C*E E*E F E D a*D C Gdzie wśród drzew pięknie śpiewa ptak, D E d*F A-2 A-2 A-2 F E G*D C*C A wśród pól zakwita cudny mak

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Hej sokoły nuty literowe

O piosence i o nutach Piosenka Hej sokoły to utwór, który zna praktycznie każdy. Najczęściej wykonywana jest chórem podczas różnego rodzaju imprez rodzinnych i nie tylko. Jeśli chcesz zachwycić i zaskoczyć swoich bliskich, możesz nauczyć się grać ten utwór samodzielnie. Wykorzystaj do tego nuty dla początkujących, które są przygotowane w prostym, literowym zapisie.   W […]

Rockin’ Robin nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Scarborough Fair na keyboardzie + nuty. Bardzo polecamy piosenkę: Scarborough Fair ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Autor jest nieznany.To tradycyjna angielska piosenka, w stylu ballady. Prawdopodobnie powstała w późnym średniowieczu.Pierwsze słowa tej piosenki to Are you going to Scarborough Fair? Parsley, sage, rosemary, and thyme Bardzo […]

Lubiła tańczyć nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: