Modlitwa obozowa nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Modlitwa obozowa - jak zagrać na keyboardzie?

Modlitwa obozowa należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Jak zagrać Modlitwa obozowa na keyboardzie + nuty.

Bardzo polecamy piosenkę: Modlitwa obozowa ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Adam KowalskiTa pieśń była pierwszą pieśnią żołnierską, która powstała w okresie drugiej wojny światowej i została napisana w obozie w Rumunii. Piosenka zaczyna się od słów: O Panie któryś jest na niebie Wyciągnij sprawiedliwą dłoń… Najpopularniejsza część tej piosenki to: O polski dach i polską broń O Boże skrusz ten miecz Co siekł nasz kraj Do wolnej Polski nam

Więcej informacji o materiałach do gry.

Ten utwór należy do utworów z gatunków: biesiadne i patriotyczne. Nie mniej, melodia oraz tekst jest na tyle chwytliwa, że z pewnością warto jest się tego nauczyć grać na jakimś instrumencie. Opracowanie, które dostępne jest na naszej stronie mocno ułatwi ci to zadanie. Nasze opracowania są skierowane również dla amatorów, przedstawione w bardzo czytelny sposób. Dla jeszcze większego ułatwienia, na naszej stronie znaleźć można dodatkowe materiały wideo, które rozwieją wszelkie wątpliwości podczas nauki.Teraz możesz ją zagrać również Ty, na wybranym przez siebie instrumencie. Na naszej stronie znajdziesz opracowanie, które ułatwi naukę tego utworu. Opracowanie dostępne jest także w formie wideo, które dla wielu osób jest jeszcze większym ułatwieniem. To i inne opracowania popularnych piosenek możesz też kupić w naszym sklepie internetowym, w formie książek.

G-2 C*E E E E D# E G*G D O, Panie, któryś jest na niebie, G-2 G*D D C# D F E C*C Wyciągnij sprawiedliwą dłoń! G-2 C*E E E E D# E G*G D Wołamy z cudzych stron do Ciebie G-2 G*D D C# D F E C*C O polski dach i polską broń. F*A A A A G*H O, Boże, skrusz ten miecz, C2 G*H A C*G Co siekł nasz kraj. C F*A A A A G*H Do wolnej Polski nam

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Lubiła tańczyć nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Na prawo most, na lewo most nuty literowe

O piosence i o nutach Na prawo most, na lewo most to prosta piosenka, która ma swoje stałe miejsce wśród tradycyjnych przyśpiewek w naszym kraju. Jest bardzo melodyjna, rytmiczna i świetnie sprawdza się do nauki śpiewania i grania. O wiele łatwiej jest przecież grać te utwory, które znamy niż zabierać się za zupełnie nieznane dzieła […]

He has a red, red coat nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Hej kolęda kolęda . Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Hej kolęda kolęda. Autor jest nieznany,Piosenka na Boże narodzenie, śpiewana najczęściej przy rodzinnym stole. Pierwsze słowa tej piosenki to W grudniowe noce, w zimowe noce, Dzieciątko Boże z zimna […]