Mizerna cicha nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Mizerna cicha - jak zagrać na keyboardzie?

Mizerna cicha należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord F
akord a

O piosence i o nutach

Mizerna, cicha stajenka licha to piękna, spokojna kolęda, która wprowadza nas w nostalgiczny nastrój Bożego Narodzenia. Zarówno jej słowa, jaki i linię melodyczną z pewnością znają wszyscy, bez względu na wiek. Jeśli chcesz nie tylko ją śpiewać, ale również grać, postaw na sprawdzony kurs gry na keyboardzie, dzięki któremu bardzo szybko opanujesz grę na klawiszach. Nuty na keyboard podane są w formie literowej – to zdecydowanie łatwiejsza opcja niż tradycyjny zapis nutowy na pięciolinii. Nawet, jeśli nigdy nie miałeś styczności z czytaniem nut, prosty tutorial z nutami literowymi z pewnością nie sprawi Tobie żadnych trudności. Melodia kolędy jest nieskomplikowana, szybko wpada w ucho, bez problemu można więc nauczyć się ją grać. Już po kilku powtórzeniach z nutami zaczniesz grać ją całkowicie z pamięci. Jeśli zastanawiasz się, jak nauczyć się grać, zacznij od takich prostych utworów, a bardzo szybko oswoisz się z klawiaturą i będziesz mógł przejść do bardziej rozbudowanych utworów.

a*E.2 E2 E2 E*D.2 D2 a*C.2 C2 C2 E*H E Mizerna, cicha, stajenka licha a*A A H F*C.2 H A C*E.2 E*D.2 Pełna niebieskiej chwały a*E.2 E2 E2 E*D.2 D2 a*C.2 C2 C2 E*H E Oto leżący, przed nami śpiący

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Północ już była nuty literowe

O piosence i o nutach Rudolph the red nosed reindeer – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Rudolph the red nosed reindeer w wersji dla poczatkujących. Walter E. „ Jack ” RollinsPopularna piosenka świąteczna, po raz pierwszy nagrana w 1950 roku. Pierwsze linijki tej piosenki to You know Dasher and […]

Tamta dziewczyna nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Cztery słonie, zielone słonie nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Cztery słonie zielone słonie na klawiszach + nuty. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Cztery słonie zielone słonie. Ta piosenka jest również znana pod tytułem Cradle Song. Jest jedną z najbardziej znanych kołysanek na świecie.dla-dzieci-literowe-nutyTa piosenka wywołuje w dzieciach dużo emocji, […]