Mędrcy świata nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Mędrcy świata - jak zagrać na keyboardzie?

Mędrcy świata należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Mędrcy świata monarchowie to jedna z najbardziej znanych i najczęściej śpiewanych kolęd w okresie Bożego Narodzenia. Jeśli chcesz w trakcie świąt nie tylko ją śpiewać, ale również grać, skorzystaj ze sprawdzonego i naprawdę skutecznego tutorialu. Okazuje się, że nauka gry na keyboardzie nie musi być skomplikowana i nie wymaga znajomości trudnych zapisów nutowych na pięciolinii. O wiele prostsze są nuty literowe, które szybko można przyporządkować do konkretnych klawiszy na klawiaturze keyboardu, pianina i innego instrumentu klawiszowego. Mędrcy świata, monarchowie to kolęda z dosyć prostą linią melodyczną, można więc bardzo szybko nauczyć się ją grać. Już po kilku powtórzeniach z pewnością będziesz grać ją całkowicie z pamięci. Piosenki na keyboard z nutami literowymi to doskonała opcja nauki gry dla osób początkujących, które chcą się uczyć samodzielnie w domowym zaciszu i bez pomocy nauczyciela muzyki. Proste piosenki, takie jak kolędy, pozwalają na szybkie opanowanie podstaw gry.

C*E F G G F*A A C*G G Mędrcy świata, monarchowie G*F E F A G*G F C*E Gdzie śpiesznie dążycie? C*E F G G F*A C2 H A Powiedzcież nam Trzej Królowie C*G E G*F D G*D C*C Chcecie widzieć Dziecię? G*D E F G A H C*C.2 E2 C2 G Ono w żłobie nie ma tronu F*F D2 C*E C2 C*E G*D I berła nie dzierży C*E F G G F*A C2 H A A proroctwo jego zgonu

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Pieski małe dwa nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Pieski małe dwa na keyboardzie/pianinie. Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Pieski małe dwa w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor piosenki jest nieznany, zalicza się ją jako piosenkę tradycyjną.Ten utwór opowiada o przygodzie dwóch piesków. Piosenka jest na tyle popularna, że śpiewały ją zespoy na całym świecie.Pieski małe […]

Dni których nie znamy nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Narcyz nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: