Mary had a Little Lamb proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Mary had a Little La - jak zagrać na keyboardzie?

Mary had a Little La należy do kategorii: Proste nuty do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Mary had a Little Lamb proste nuty
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Mary had a Little Lamb – jak zagrać na pianinie/keyboardzie.

Polecamy Ci naukę piosenki: Mary had a Little Lamb ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Ten utwór jest również znany pod tytułem Incy Wincy Spider. Jest to również popularna rymowanka i gra palcami!proste-nutyTen utwór to anglojęzyczna rymowanka dla dzieci, która pierwszy raz została opublikowana w 1830 roku. Utwór ten zaczyna się od wersów: Mary had a little lamb, Its fleece was white as snow, yeah…. Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Tisket, tasket, A green and yellow basket. Sent a letter to my baby, On my way I passed it.

Dodatkowe informacje o grze

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Przygotowaliśmy proste opracowanie, które pomoże rozgryźć zapis nutowy i zagrać właśnie tą piosenkę na klawiszach, czy innym wybranym instrumencie. To banalnie proste, tym bardziej że na naszej stronie dostępne są też materiały wideo które dokładnie prezentują jak zagrać dany utwór. Wszystko skonstruowane zostało tak, by maksymalnie ułatwić proces nauki. Nawet dziecko może nauczyć się swojej ulubionej piosenki razem z nami! Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo prostych opracowań piosenek dla dzieci. Nauka gry na instrumencie może być połączona z zabawą! Warto spojrzeć też na dostępne na naszej stronie materiały wideo, które jeszcze lepiej pokazują, jak zagrać dany utwór.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Rozkwitały pąki białych róż jak zagrać na keyboardzie

Proste nuty z literami do Rozkwitały pąki białych róż . Możesz nauczyć się grać piosenkę: Rozkwitały pąki białych róż w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. proste-nutyTen utwór, również jest znany pod tytułem “Białe róże”. To polska pieśń wojskowa i patriotyczna, która powstała w 1918 roku.Pierwsze słowa tj. Rozkwitały pąki białych róż Wróć Jasieńku z […]

Każda żyjąca dusza proste nuty

Każda żyjąca dusza – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Każda żyjąca dusza. Autor nieznany.Utwór był zamieszczony w śpiewniku Siedleckiego. Oryginalna melodia utworu to “Chwalmy niewysłowiony”. Pierwsze słowa tego utworu tj. Każda żyjąca dusza niech się miłością wzrusza, Uwielbiając, wychwalając Serce Jezus pokazują jej styl. Czy znasz te słowa? Bo […]

Lek na życie jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe. Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik. Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut! (Jeśli [...]