Mało nas do pieczenia chleba nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Mało nas do pieczenia chleba nu - jak zagrać na keyboardzie?

Mało nas do pieczenia chleba nu należy do kategorii: Proste nuty do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord A
Akord d
Mało nas do pieczenia chleba nuty z książki
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Nuty do Mało nas do pieczenia chleba .

Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Mało nas do pieczenia chleba w wersji dla poczatkujących. Piosenka była przekazywana od wieków, nie ma dokładnego autora.Ta piosenka jest o pieczeniu chleba i zachęca do przyłączenia się. Zna ją bardzo dużo dzieci i często jest śpiewana do zabawy o takiej samej nazwie. Pierwsze linijki tej piosenki to Mało nas, mało nas Do pieczenia chleba, Dużo nas, dużo nas Do pieczenia chleba, Więc już nam, więc już nam Ciebie tu nie trzeba! – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Nauka z takimi materiałami to naprawdę bułka z masłem! Nawet dziecko może nauczyć się gry na instrumencie tej piosenki.Bardzo fajnie jest umieć ją zagrać na jakimś instrumencie.W nauce gry pomogą nasze opracowania, które przygotowane są specjalnie w taki sposób, by były przejrzyste dla każdego, nawet początkującego grajka.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Ty tylko mnie poprowadź proste nuty

Jak zagrać Ty tylko mnie poprowadź na klawiszach + nuty. Chcesz zagrać piosenkę: Ty tylko mnie poprowadź? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 proste-nutyJedna z najpiękniejszych pieśni ślubnych.Gdy drogi pomyli los zły I oczy mgłą zasnuje – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. Obstawiam, […]

Wlazł kotek na płotek proste nuty

Nuty do Wlazł kotek na płotek . Możesz zacząć grać piosenkę: Wlazł kotek na płotek w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Ta piosenka opowiada o farmerze i zwierzętach, które miał na farmie. Również jest w formie samej rymowanki.proste-nutyTa piosenka jest napisana w żartobliwym tonie. Opowiada o kocie i w zależności od regionu, inaczej się […]

Bądźże pozdrowiona hostio żywa jak zagrać na keyboardzie

Proste nuty z literami do Bądźże pozdrowiona hostio żywa . Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Bądźże pozdrowiona hostio żywa. Autor jest nieznany.Pieśń, jest śpiewana podczas obchodów Bożego ciała oraz podczas zwykłych mszy. Piosenka zaczyna się od słów: Bądźże pozdrowiona, Hostio żywa, W której Jezus Chrystus Bóstwo ukrywa!… Często śpiewany fragment tej piosenki to: […]