List do Boga nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

List do Boga - jak zagrać na keyboardzie?

List do Boga należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord e
akord a

O piosence i o nutach

Jak zagrać Ludu mój ludu na keyboardzie/pianinie.

Możesz zacząć grać piosenkę: Ludu mój ludu w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor nieznanyUtwór powstał już w VIII wieku. Tłumaczenie go, odbyło się dopiero w dobie renesansu.Piosenka zaczyna się od słów: Ludu, mój ludu, cóżem ci uczynił? W czymem zasmucił, albo w czym zawinił?… Czy znasz te słowa? Jam cię wyzwolił z mocy Faraona, A tyś przyrządził krzyż na Me ramiona! Jeśli tak, fajnie jeśli nauczysz się też zagrać do nich melodię! 🙂

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. Na naszej stronie znajdziesz nie tylko łatwe opracowania nut i akordów, które pozwolą ci na grę, ale też tutoriale w formie wideo. Dzięki nim nauka piosenki nie będzie trwała długo, a wręcz przeciwnie! Nie jest wcale trudna, szczególnie jeśli do nauki skorzystasz z naszych opracowań. Są one skonstruowane w taki sposób, by nie sprawiały nikomu problemu. Są bardzo czytelne, a cała nauka może być jeszcze szybsza, dzięki wideo które dostępne są na stronie.

E F C*G G G G G G G*A G G Drogi Boże piszę chociaż kilka słów, G G F*F F F F G F E innym razem napiszę więcej. A H a*C.2 C2 C2 C2 C2 C2 e*H H H A G Na początku życzę Ci wszystkiego dobrego G G F*A A A G F G G i pozdrawiam Cię najgoręcej. E F C*G G G G G G G G*A G G G G Tak się jakoś złożyło że nie miałam okazji G G F*F F F F G G C*F E podziękować za list coś mi przysłał, A H a*C.2 C2 C2 C2 C2 C2 e*H H H A G miałam wiele pracy, miałam wiele nauki

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Jak anioła głos nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Narcyz nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Ta sama chwila nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: