Liechtensteiner Polka jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Liechtensteiner Polka jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Liechtensteiner Polka jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord a
Liechtensteiner Polka nuty z literami
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Liechtensteiner Polka na keyboardzie/pianinie.

Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Liechtensteiner Polka będzie dobrym pomysłem. Hymn został przyjęty w 2000 roku. Z tekstu zostały usunięte wzmianki o ideach Lenina i „niezłomnym związku” kraju Rad.proste-nutyTo piosenka, która została wydana w 1957 roku w Londynie. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Ja, das ist die Liech-ten-stei-ner Pol-ka mein Schatz! Polka mein Schatz! Pol-ka mein Schatz!… Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Der alte Herr von Liechtensteiner, Ja! Ja! Ja! Der konn-te-nicht-al-lei-ne sein, Nein! Nein! Nein!

Dowiedz się więcej o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Dzięki specjalnym udogodnieniom, możesz zacząć grać z naszych nut prawie od razu, między innymi przez nazwy literowe umieszczone w nutach.To jedna z wielu piosenek, do których znaleźć możesz opracowanie na naszej stronie. Nasze nuty są opracowane w taki sposób, by opanowanie gry na instrumencie dla każdego było bardzo łatwe. Przy opracowaniach są też zamieszczone specjalne materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają całą naukę. Mając wystarczająco dużo zapału do nauki, możesz nauczyć się gry na instrumencie samodzielnie, we własnym domu.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Wszystko co nasze jak zagrać na keyboardzie

Nuty do Wszystko co nasze . Polecamy Ci naukę piosenki: Wszystko co nasze ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. To piosenka z gatunku folk z 2010 roku. Najbardziej znanym jej wykonwacą jest Siklawa.proste-nutyTen utwór, to hymn Związku Harcerstwa Polskiego. Napisany w 1911 roku, jako pieśń polskich skautów. Wszystko, co nasze, Polsce […]

Rozpięty na ramionach jak zagrać na keyboardzie

Rozpięty na ramionach – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Chcesz zagrać piosenkę: Rozpięty na ramionach? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Inaczej Psalm 23, nazywany często psalmem pasterskim, przez początek.proste-nutyPochodzi ze śpiewnika o tej samej nazwie. Wydany w 1992 roku.Pierwsze słowa tj. Rozpięty na ramionach Jak sokół na […]

Serce moje nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe. Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik. Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut! (Jeśli [...]