Let it snow nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Let it snow - jak zagrać na keyboardzie?

Let it snow należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord A
Akord d
akord e

O piosence i o nutach

Nuty do O Holy Night .

Bardzo polecamy piosenkę: O Holy Night ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Adolphe AdamTa kolęda została skomponowana w 1847 roku do słów Minuit, chrétiens.Pierwsze słowa tj. O holy night! The stars are brightly shining, It is the night of our dear Saviour’s birth. dobrze oddają charakter tej piosenki. Fall on your knees! O hear the angel voices! O night divine, O night when Christ was born; – to często grany fragment tej piosenki.

Dodatkowe informacje o grze

Kolęda ta należy do: kolędy. Pod tym linkiem znajdziesz też nuty do innych kolęd. Teraz zagrać na instrumencie możesz ją również Ty! Wystarczy, że skorzystasz z opracowania z naszej strony. Samo opracowanie jest bardzo łatwe do rozczytania, poradzi sobie z nimi nawet amator. Jeśli chcesz zacząć przygodę z muzyką, to ta strona jest strzałem w dziesiątkę.Zagranie jej na instrumencie nie jest żadnym problemem, to proste melodie które powtórzyć można na właściwie każdym instrumencie. By jeszcze bardziej ułatwić tą sprawę, polecam skorzystać z opracowań, które dostępne są w naszym sklepie online. Są one bardzo dobrze opracowane, tak by wiedzę przekazać w najbardziej przystępny sposób dla osób w każdym wieku.

G-2 G-2 C*G G F G*E D C*C G-2 Oh, the weather outside is frightful G-2 G-2 e*D C D*D C G*H.-2 G-2 But the fire is so delightful A-2 d*A A G A*F E d*D Since we’ve no place to go H A G*G G F E E D C*C Let it snow, let it snow, let it snow G-2 C*G G F G*E D C*C G-2 It doesn’t show signs of stopping G-2 G-2 e*D C D*D C G*H.-2 G-2 And I brought some corn for popping A-2 d*A A G A*F E d*D The lights are turned down low

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Czerwone jabłuszko nuty literowe

O piosence i o nutach Czerwone jabłuszko to jedna z najpopularniejszych piosenek ludowych, która często wykorzystywana była jako motyw dla wielu innych utworów muzycznych. Choć pierwotnie była tylko śpiewana, bez problemu można ją również zagrać na keyboardzie czy innych instrumentach. Piosenka ma rytmiczną, prostą melodię, którą można szybko odtworzyć na instrumencie. Nuty dla początkujących zawierające […]

Por Una Cabeza nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Radetzky March na keyboardzie + nuty. Chcesz zagrać piosenkę: Radetzky March? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Johann StraussUtwór, skomponowany na uroczysty bankiet, wydany w Wiedniu 1848 roku.Pierwsze słowa tej piosenki tj. pokazują jej gatunek. Często śpiewany fragment tej piosenki […]

Pieski małe dwa nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Pieski małe dwa na keyboardzie/pianinie. Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Pieski małe dwa w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor piosenki jest nieznany, zalicza się ją jako piosenkę tradycyjną.Ten utwór opowiada o przygodzie dwóch piesków. Piosenka jest na tyle popularna, że śpiewały ją zespoy na całym świecie.Pieski małe […]