La Raspa nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

La Raspa nu - jak zagrać na keyboardzie?

La Raspa nu należy do kategorii: Proste nuty do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
La Raspa nuty na klawisze
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać La Raspa na keyboardzie/pianinie.

Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: La Raspa. Autor jest anonimowy.Utwór, który akomponuje z tańcem o tej samej nazwie, wykonywany podczas urczystości oraz w szkołach tańca. Pierwsze słowa tej piosenki to La Raspa I danced forwards and backwards. If you want to dance, start moving your feet. Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Jump, jump, jump too Move, move her feet a lot.

Dodatkowe informacje o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. To piękna melodia z pięknym tekstem, którą słyszał chyba każdy choć raz w życiu. Nie jest wcale trudna, szczególnie jeśli skorzysta się z opracowania naszego autorstwa. Wszystkie nasze opracowania są skonstruowane w bardzo prosty sposób, przy użyciu łatwego zapisu, również literowego. Takie opracowanie nie sprawi problemu nawet dopiero początkującym muzykom.Melodia piosenki nie jest skomplikowana, to również dzięki temu szybko i bez trudu można się nauczyć ją grać na dowolnym instrumencie. Opracowanie, które dostępne jest na naszej stronie nie wymaga znajomości nut, czy doświadczenia w muzyce. To idealne rozwiązanie dla amatorów! W każdej chwili możesz zacząć swoją przygodę z muzyką i cieszyć się nią.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Summertime nuty na keyboard

Summertime – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Możesz nauczyć się grać piosenkę: Summertime w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. George Gershwin to twórca tej piosenki.To sopranowa aria operowa, głównie rozpoznawana na całym świecie jako kołysanka. Summertime And the livin’ is easy – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. Obstawiam, że kojarzysz tę […]

Kolęda dla nieobecnych proste nuty

Kolęda dla nieobecnych – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Kolęda dla nieobecnych w wersji dla poczatkujących. Jest uznawana za najstarszą polską kolęde. Powstała na przełomie XVI a XVII wieku.proste-nutyPolska kolęda, napisana w 1997 roku. Pojawiła się również na płycie Cliffa Richarda, pod tytułem Come To Us. Utwór ten zaczyna […]

Can can proste nuty

Can can – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Can can. Ta piosenka, to pieśń kościelna, która zazwyczaj jest śpiewana pod koniec dnia. Jest nostalgiczna i spokojna. proste-nutyTa piosenka, jest puszczana podczas tańca o tej samej nazwie. Swoją popularność ugruntował przez paryskie teatrzyki. Piosenka zaczyna się od słów: … Bardzo […]