Kumbaya nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Kumbaya - jak zagrać na keyboardzie?

Kumbaya należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

Jak zagrać List do Boga na keyboardzie/pianinie.

Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę List do Boga w wersji dla poczatkujących. Autor nieznanyPiosenka religjna, mająca charakter refleksyjny. Autor zwraca się w tekście do Boga.Utwór ten zaczyna się od wersów: Drogi Boże piszę chociaż kilka słów, innym razem napiszę więcej…. Często śpiewany fragment tej piosenki to: Na początku życzę Ci wszystkiego dobrego i pozdrawiam Cię najgoręcej.

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. Jeśli chcesz sam się nauczyć grać, to nasze opracowanie na pewno Ci to ułatwi. Jest bardzo przejrzyste i opracowane tak, by było odpowiednie nawet dla laika. Do naszych opracowań są też materiały wideo. A jeśli to nie jest dla Ciebie wystarczające, w sklepie internetowym na naszej stronie możesz kupić pakiety z książkami z fizyczną wersją naszych opracowań.Możesz też ją zagrać razem z innymi, świetnie zabrzmi w akompaniamencie akordeonu, czy instrumentów dętych. Jeśli szukasz podobnych opracowań, możesz też zajrzeć do naszego sklepu gdzie kupisz książki z nutami w bardzo atrakcyjnych cenach.

C2 E2 C*G.2 G2 G2 F*X A2 A2 C*G.2 Kumbaya my Lord, kumbaya C2 E2 C*G.2 G2 G2 d*X F2 E2 G*D.2 Kumbaya my Lord, kumbaya C2 E2 C*G.2 G2 G2 F*X A2 A2 C*G.2 Kumbaya my Lord, kumbaya F*F.2 a*E.2 G*X D2 D2 C*C.2 Oh Lord, kumbaya G G C*C.2 C2 C2 C2 G*D.2 D2 C*E.2 For the sun that rises in the sky G*G G C*C.2 C2 F*C.2 C2 D2 C2 G*H For the rythm of the falling rain G G C*C.2 G*X D2 C2 D2 C*E.2 For all life, great or small

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Wszystkie rybki spią w jeziorze nuty literowe

O piosence i o nutach Wszystkie rybki śpią w jeziorze – tę piosenkę znają już dzieci w przedszkolach i pierwszych klasach szkół podstawowych. Prosta piosenka idealnie sprawdza się w czasie muzyczny zabaw i do rozwijania umiejętności muzycznych najmłodszych. Jeśli chcesz nauczyć się grać na instrumencie, również warto sięgnąć po takie proste piosenki, które oparte są […]

Wakacyjne cuda nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Leaving of Liverpool nuty literowe

O piosence i o nutach Pożegnanie Liverpoolu to prosta, rytmiczna i bardzo melodyjna piosenka, którą z pewnością zna zarówno starsze, jak i młodsze pokolenie. Jeśli chcesz nie tylko ją śpiewać, ale również zagrać, polecamy nasz unikalny kurs gry na keyboardzie. To propozycja dla osób, które nie mają doświadczenia muzycznego i nie potrafią czytać standardowego zapisu […]