Krzyżu Chrystusa nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Krzyżu Chrystusa - jak zagrać na keyboardzie?

Krzyżu Chrystusa należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord F
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Proste nuty z literami do Krzyżu Święty .

Chcesz zagrać piosenkę: Krzyżu Święty? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Autor pozostał anonimowy.To utwór, który pochodzi jeszcze ze średniowiecza. Śpiewa się go w okresie postnym.Krzyżu święty nade wszystko, Drzewo przenajszlachetniejsze, – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. Najpopularniejsza część tej piosenki to: W żadnym lesie takie nie jest, Jedno na którem sam Bóg jest.

Więcej o utworze.

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. Bardzo ułatwić całą naukę mogą opracowania, które znajdują się na naszej stronie. Są bardzo przejrzyste i rozpisane tak, by nie sprawiły problemu nawet początkującym muzykom. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo opracowań nie tylko popularnych piosenek dla dzieci, ale też pieśni patriotycznych, czy po prostu popularnych piosenek.Nasze opracowanie z pewnością ułatwi tą sprawę, szczególnie osobom które dopiero rozpoczynają swoją instrumentalną przygodę. Opracowania które tutaj znajdziesz, są rozpisane w bardzo prosty sposób. Taki zapis jest czytelny nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z nutami.

a*E E E d*F E E*D E D C H-2 a*A.-2 Krzyżu Chrystusa bądźże pochwalony C*E E E F*F E d*D E D C E*H.-2 a*A.-2 Na wieczne czasy bądźże pozdrowiony G*D D D D H-2 C*C D E*E Gdzie Bóg Król świata całego a*E d*F E D C E*D C H-2 a*A.-2 Dokonał życia swojego G*D D D D H-2 C*C D E*E Gdzie Bóg Król świata całego

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Ostatnia nocka nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Ogniska już dogasa blask nuty literowe

O piosence i o nutach Ogniska już dogasa blask to jedna z piosenek śpiewanych na biwakach, przy ogniskach, na rajdach i innych imprezach na świeżym powietrzu. Choć najczęściej piosenkę tę śpiewamy przy akompaniamencie gitary, świetnie będzie brzmiała także w wykonaniu na instrumentach klawiszowych. Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, ta biwakowa piosenka będzie dobrym […]

When the Saints go marching in nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Zaśnij dziecino na klawiszach + nuty. Chcesz zagrać utwór: Zaśnij dziecino? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Franciszek RylingJest to pieśń, która pochodzi z początku XX wieku.Prawie wszyscy znają słowa od których zaczyna się ta piosenka: Zaśnij, Dziecino, Święte Dziecię, Tyś […]