Korobeiniki nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Korobeiniki - jak zagrać na keyboardzie?

Korobeiniki należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord E
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Proste nuty z literami do La Cucaracha .

La Cucaracha to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Dokładny autor piosenki jest nieznany.Popularna meksykańska piosenka folkowa, o karaluchu, który nie może chodzić. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: La cucaracha, la cucaracha Ya no puede caminar… Una cucaracha grande Se pasea en la cocina – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Więcej o utworze.

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Bardzo fajnie jest umieć ją zagrać na jakimś instrumencie.W nauce gry pomogą nasze opracowania, które przygotowane są specjalnie w taki sposób, by były przejrzyste dla każdego, nawet początkującego grajka. W opracowaniach nie ma trudnego zapisu, nie trzeba znać nawet nut! Jeśli ktoś chce rozwijać swoje umiejętności – warto zajrzeć też do sklepu online na naszej stronie. Są w nim książki z opracowaniami przeróżnych piosenek, to cała masa materiałów do nauki.

E*E.2 H C2 D2 C2 H a*A A C2 E2 E2 D2 C2 Oj polnym polna moja korobuszka E*H C2 D2 E2 a*C.2 A A Est’ i sitjec, i parcza. d*X D2 F2 A2 G2 F2 a*E.2 C2 E2 D2 C2 Pożaljej, dusza-zaznobuszka, E*H C2 D2 E2 a*C.2 A A Molodjeckogo pljecza. d*X D2 F2 A2 G2 F2 a*E.2 C2 E2 D2 C2 Pożaljej, dusza-zaznobuszka, E*H C2 D2 E2 a*C.2 A A Molodjeckogo pljecza.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Five little ducks nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać 5 małych kaczątek na keyboardzie/pianinie. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to 5 małych kaczątek jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. autor nie jest znany, piosenka należy do przekazywanych z pokolenia na pokolenie piosenek dla dzieci.To piosenka dobra do zabawy z dziećmi, można podczas niej klaskać. […]

It’s raining and it’s pouring nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do It’s raining It’s pouring . Polecamy Ci naukę piosenki: It’s raining It’s pouring ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Fredy SelicoffPierwsza linijka utworu została niegdyś opublikowna w tygodniku The Outlook, w 1909 roku. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: […]

Krzyżu Święty nuty literowe

O piosence i o nutach Kumbaya – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Kumbaya w wersji dla poczatkujących. H. WylieJest to duchowna pieśń afroamerykaninów. Pierwsze nagranie utworu, było w 1926 roku.Pierwsze linijki tej piosenki to Kumbaya my Lord, kumbaya Kumbaya my Lord, kumbaya Kumbaya my Lord, kumbaya Oh Lord, kumbaya […]