Kołysanka dla okruszka taby na kalimbę

Przygotowaliśmy dla Ciebie tabulatury na kalimbę, byś szybko mógł zagrać tę piosenkę na tym cudownym instrumencie 🙂
Nie umiesz grać na kalimbie? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: już niedługo pojawi się pod tym linkiem: jak grać na kalimbie?

Na początku artykułu znajdziesz tabulatury na kalimbę i tekst. na dole strony znajdziesz nagranie tej piosenki na kalimbie do odsłuchania. Na naszej stronie zamieszczamy fragmenty piosenek, pełne wersje znajdziesz w naszych książkach i e-bookach: Przejdź do sklepu

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

W dzisiejszym wpisie, skupimy się na wyjątkowej piosence, która od lat kołysze do snu pokolenia – „Kołysanka dla okruszka”. Ta ponadczasowa melodia, często kojarzona z ciepłem domowego ogniska, została skomponowana przez znanego artystę, wpisując się na stałe w kanon utworów łagodzących i uspokajających. Tekst piosenki, pełen czułości i miłości, jest idealny dla każdego, kto pragnie podarować chwilę spokoju swojemu dziecku, a także dla dorosłych, szukających ukojenia w słowach pełnych nadziei i bezpieczeństwa.

Nauka gry na kalimbie za pomocą książki z nutami numerowymi dla początkujących otwiera przed Wami świat muzyki, dostępny bez konieczności wcześniejszego zgłębiania trudnej sztuki czytania tradycyjnych nut. „Kołysanka dla okruszka”, dzięki swojej prostej, ale czarującej melodii, jest idealnym wyborem na pierwsze kroki w nauce gry na tym niezwykłym instrumencie. Gra numerami na kalimbie pozwala szybko i intuicyjnie opanować podstawy, co jest szczególnie zachęcające dla początkujących, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych pragnących odkryć w sobie muzyczny talent. Książka do nauki gry na kalimbie staje się więc mostem łączącym pokolenia, a gra na kalimbie – przyjemnością dostępną dla każdego, niezależnie od wieku czy wcześniejszego doświadczenia muzycznego.

Zachęcamy do sięgnięcia po naszą książkę na kalimbę dla początkujących, gdzie znajdziecie nuty numerowe na kalimbę umożliwiające zagranie tej kojącej melodii. Niezależnie od tego, czy jesteście na początku swojej muzycznej przygody, czy też szukacie nowych, łatwych utworów na kalimbie, „Kołysanka dla okruszka” to doskonały wybór, by wzbogacić wasz repertuar oraz podarować sobie i najbliższym momenty pełne spokoju i radości płynącej z muzyki.

Kołysanka dla okruszkanuty dla początkujących
Oferta specjalna Mega Pakiet "Graj na kalimbie w jeden dzień"
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 4 e-booki z tabulaturami, poradnik jak grać na kalimbie, nagrania mp3 - WKRÓTCE DOSTĘPNE.
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA KALIMBA z drewna akacjowego, 4 książki z tabulaturami na kalimbę, poradnik - jak grać na kalimbie?, nagrania, dodatki.
SPRAWDZAM

Część postów na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich tabulatur na kalimbę znajdziesz w naszych książkach w zakładce Nasze produkty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Kumbaya zagraj na kalimbie

Odkrywając magię gry na kalimbie, warto zacząć od utworu, który jest kwintesencją wspólnego muzykowania i śpiewu przy ognisku – “Kumbaya”. Ta ludowa piosenka, choć prosta w swej strukturze, niesie ze sobą głębokie przesłanie jedności i pokoju. Skomponowana w początkach XX wieku, szybko zyskała międzynarodową popularność, stając się symbolem zrozumienia międzykulturowego. “Kumbaya” dosłownie znaczy “przyjdź, Panie”, […]

Jestem sobie przedszkolaczek jak zagrać na zanzie

Odkrywanie muzyki poprzez grę na kalimbie może być niezwykle fascynującym doświadczeniem, zwłaszcza gdy zaczynamy od utworów, które budzą w nas szczególne emocje. Jednym z takich utworów, idealnych dla osób w każdym wieku, jest bez wątpienia “Jestem sobie przedszkolaczek” – piosenka, którą zna prawie każde polskie dziecko. Ta melodyjna i wpadająca w ucho piosenka, szeroko znana […]

Jezioro łabędzie (Czajkowski) nuty zanza

Odkrywając magię muzyki za pomocą kalimby, jedna z najbardziej malowniczych i ponadczasowych kompozycji, jaką można zagrać, to “Jezioro łabędzie” Piotra Czajkowskiego. Ta klasyczna melodia, pochodząca z baletu skomponowanego w 1875 roku, przenosi słuchaczy do świata elegancji, piękna i dramatu. Gra numerami na kalimbie otwiera przed początkującymi, zarówno dorosłymi jak i dziećmi, możliwość odtworzenia tej wyjątkowej […]