Kołysanka dla okruszka nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Kołysanka dla okruszka nu - jak zagrać na keyboardzie?

Kołysanka dla okruszka nu należy do kategorii: Proste nuty do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d
akord e
Kołysanka dla okruszka proste nuty
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Nuty do Kołysanka dla okruszka .

Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Kołysanka dla okruszka będzie dobrym pomysłem. Ta piosenka, była śpiewana przy grze w barana. Zabawa została zapomniana, ale słowa utworu przetrwały do dziś.proste-nutyTen utwór jest niebywale znany w świecie kołysanek. Zdecydowanie uspokoi każde dziecko i zapewni niesamowitą atmosferę do zaśnięcia.Królu mój Ty śpij Ty śpij a ja Królu mój nie będę dzisiaj spał – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. Skarbie mój Ty śpij Ty śpij a ja Skarbie mój do snu Ci będę grał Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach – to często grany fragment tej piosenki.

Więcej o piosence

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Bez względu na to którą z wersji znasz – możesz ją teraz zagrać na wybranym przez siebie instrumencie. Pomoże Ci w tym opracowanie, które znajdziesz na naszej stronie. Jest bardzo prosto rozpisane, nie sprawi problemu nawet amatorowi, który dopiero zaczyna swoją przygodę z muzyką. Opracowania są też dostępne w wersjach książkowych, w fajnie skomponowanych pakietach. Dzięki nim można nauczyć się grać na instrumencie samodzielnie, w własnym domowym zaciszu.Możesz tutaj znaleźć nawet rozpiskę literową, która jest banalnie prosta! Na naszej stronie znaleźć można również materiały wideo, które pomogą w nauce, a także sklep internetowy w którym można znaleźć książki z naszymi opracowaniami w wersji fizycznej. To bardzo fajny sposób, jeśli ktoś rozpoczyna przygodę z grą na keyboardzie, czy gitarze.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Umówiłem się z nią na dziewiątą proste nuty

Nuty do Umówiłem się z nią na dziewiątą . Chcesz zagrać utwór: Umówiłem się z nią na dziewiątą? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Ten utwór, prawdopodobnie powstał w 1914 roku. Śpiewany był często w Legionach, a ostatnia zwrotka powstała po wybuchu rosyjskiego granatu, który rozerwał się […]

Morskie opowieści proste nuty

Jak zagrać Morskie opowieści na klawiszach + nuty. Możesz nauczyć się grać piosenkę: Morskie opowieści w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Dokładny autor jest nieznany.Ta piosenka, liczy prawie 500 różbych zwrotek, napisanych często przez anonimowych autorów! Jest jedną, z najpopularniejszych pieśni szantowych. Pierwsze linijki tej piosenki to Kiedy rum zaszumi w głowie Cały świat […]

Mniej niż zero proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe. Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik. Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut! (Jeśli [...]