Kolęda dla nieobecnych nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Kolęda dla nieobecnych - jak zagrać na keyboardzie?

Kolęda dla nieobecnych należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord c
Akord d

O piosence i o nutach

Kolęda dla nieobecnych to piękny, melodyjny utwór, który pięknie brzmi przy różnych okazjach. Jeśli chcesz nauczyć się go grać, nic prostszego. Wystarczy, że sięgniesz po kurs gry na keyboardzie i zbiór nut literowych. Taka forma nauki to bardzo dobre rozwiązanie dla osób początkujących. Nie trzeba znać standardowego zapisu nutowego na pięciolinii, nie trzeba mieć również żadnego przygotowania muzycznego. Nuty literowe są proste do rozczytania i zrozumienia. Przyporządkowuje się po prostu litery do poszczególnych klawiszy na keyboardzie. Aby zacząć grać, wystarczy odrobina chęci i motywacji, a także dowolny instrument klawiszowy pod ręką. Nie potrzebujesz nauczyciela ani profesjonalnych lekcji. Wystarczy, że wykorzystasz nasz śpiewnik zawierający proste piosenki. Jeśli zawsze chciałeś nauczyć się grać na klawiszach, ale nigdy nie było do tego dobrego czasu czy motywacji, prosty kurs gry na keyboardzie krok po kroku poprowadzi Cię po kolejnych utworach.

G-2 G-2 C*C C H-2 C D F*C A nadzieja znów wstąpi w nas D E d*F F E G*E D E G*D C*C Nieobecnych pojawią sie cienie G-2 G-2 C*C C H-2 C D F*C Uwierzymy kolejny raz F*X D E d*F F G*E D D E G*D C*C W jeszcze jedno Boże Narodzenie C C F*F F F G A G C*X I choć przygasł świąteczny gwar C*X C C F*F F A G F E G*E D Bo zabrakło znów czyjegoś głosu G-2 G-2 C*C C H-2 C D C F*X Przyjdź tu do nas i z nami trwaj

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Rudolph The Red Nosed Reindeer nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Winter Wonderland . Możesz zacząć grać piosenkę: Winter Wonderland w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Felix BernardUtwór napisany w 1934 roku. Piosenka znajduje się w topce wykonywanych utworów na święta.Pierwsze słowa tej piosenki tj. Sleigh bells ring, are you listening? In the lane, snow […]

Carol of the Bells nuty literowe

O piosence i o nutach Frosty the snowman – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Frosty the snowman. Walter E. „Jack” RollinsPopularna muzyka świąteczna, pierwszy raz zagrana w 1950 roku. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Frosty the Snowman Was a jolly happy soul… With […]

Tańcz głupia tańcz nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: