Koła autobusu kręcą się jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Koła autobusu kręcą się jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Koła autobusu kręcą się jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Koła autobusu kręcą się nuty z książki
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Koła autobusu kręcą się – jak zagrać na pianinie/keyboardzie.

Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Koła autobusu kręcą się. Nie ma informacji na temat oryginalnego autora tekstu.Ten utwór również pomaga zapamiętać nazwy przedmiotów w autobusie i ich funkcję. Dzieci po słuchaniu tej piosenki, mniej boją się wsiadać do różnych pojazdów! Prawie wszyscy znają słowa od których zaczyna się ta piosenka: Koła autobusu kręcą się, kręcą się, kręcą się,… Obstawiam, że kojarzysz tę piosenkę także z tych słów: Klakson głośno trąbi trututu, trututu, trututu, Klakson głośno trąbi trututu, Przez cały dzień.

Dodatkowe informacje o grze

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Teraz możesz ją zagrać również Ty, na wybranym przez siebie instrumencie. Na naszej stronie znajdziesz opracowanie, które ułatwi naukę tego utworu. Opracowanie dostępne jest także w formie wideo, które dla wielu osób jest jeszcze większym ułatwieniem. To i inne opracowania popularnych piosenek możesz też kupić w naszym sklepie internetowym, w formie książek.Melodia tej pieśni nie jest skomplikowana. Właściwie bez wielkiego wysiłku możesz odtworzyć ją we własnym zaciszu domowym, na dowolnie wybranym przez Ciebie instrumencie. Nasze opracowania z pewnością ci przy tym pomogą. Są przygotowane w taki sposób, by mógł z nich skorzystać nawet dopiero początkujący muzyk.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Wśród tylu dróg jak zagrać na keyboardzie

Proste nuty z literami do Wśród tylu dróg . Możesz zacząć grać piosenkę: Wśród tylu dróg w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor jest nieznany.To piosenka religijna, w której najczęściej pojawia się tekst Wśród tylu dróg poprowadź serce me. Piosenka zaczyna się od słów: Jak mocno serce biło mi, gdym poraz pierwszy ujrzał obraz […]

A cóż z tą dzieciną proste nuty

Jak zagrać A cóż z tą dzieciną na keyboardzie + nuty. Bardzo polecamy piosenkę: A cóż z tą dzieciną ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Autor utworu jest nieznany.Polska kolęda dla dzieci. Wg. M.M. Mioduszewskiego na jej melodię śpiewano również pastorałkę Przy onej dolinie.A cóż z tą dzieciną będziem czynili, Pastuszkowie mili, że się […]

Zielony mosteczek jak zagrać na keyboardzie

Zielony mosteczek – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Zielony mosteczek to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Autor tej pieśni jest nieznany.Ta pieśń powstała w Wielkopolsce pośród polskich legionów, na podstawie wojskowej pieśni austriackiej. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Zielony mosteczek ugina się: Rośnie na nim trawka – nie sieka się. pokazują jej gatunek. Bardzo […]