Jolly old Saint Nicholas nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Jolly old Saint Nicholas - jak zagrać na keyboardzie?

Jolly old Saint Nicholas należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord e
akord a

O piosence i o nutach

Nowy rok bieży – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Nowy rok bieży. Autor kolędy jest anonimowy.Kolęda pochodzi prawdopodobnie z XVII wieku. Pojawiła się w dziełach księdza Mioduszewskiego.Utwór ten zaczyna się od wersów: Nowy rok bieży, w jasełkach leży, A kto, kto?… Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Dzieciątko małe, dajcie Mu chwałę, Na ziemi.

Więcej o piosence

Kolęda ta należy do: kolędy. Pod tym linkiem znajdziesz też nuty do innych kolęd. Jeśli nauka na keyboardzie czy innym instrumencie zawsze była twoim marzeniem, to bardzo dobrze trafiłeś. Z naszymi opracowaniami nauka jest naprawdę łatwa i przyjemna. Efekty zobaczysz bardzo szybko, co z pewnością zmotywuje Cię do dalszej nauki. Można ją bardzo łatwo zagrać na właściwie każdym instrumencie. Jeśli chcesz się tego nauczyć, to skorzystaj z naszych nut literowych – są bardzo prosto rozpisane, w sam raz na rozpoczęcie przygody z muzyką. Nasze opracowania to naprawdę fajna opcja dla osób, które aktualnie uczą się grać na instrumencie, ale nie posiadają zbyt dużej wiedzy muzycznej. Nie musisz znać nawet nut!

C*E E E E G*D D D Jolly old St. Nicholas a*C C C C e*E Lean your ear this way F*A.-2 A-2 A-2 A-2 C*G.-2 G-2 C Don’t you tell a single soul G*H.-2 C D E D What I’m going to say C*E E E E G*D D D Christmas Eve is coming soon a*C C C C e*E Now, you dear old man F*A.-2 A-2 A-2 A-2 C*G.-2 G-2 C Whisper what you’ll bring to me

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Co ma być to będzie nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Weź nie pytaj nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Po górach dolinach nuty literowe

O piosence i o nutach Pobłogosław Jezu drogi – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Pobłogosław Jezu drogi. Autor jest nieznany.W publikacji Siedleckiego zostały przedstawione dwa warianty tego utworu i pierwszy z nich pochodzi ze Śpiewnika do Najsłodszego Serca Pana Jezusa.Pierwsze słowa tej piosenki […]