Jezusa narodzonego proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Jezusa narodzone - jak zagrać na keyboardzie?

Jezusa narodzone należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord E
Akord G
akord a
Jezusa narodzonego proste nuty
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Jezusa narodzonego na keyboardzie + nuty.

Polecamy Ci naukę piosenki: Jezusa narodzonego ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Autor jest nieznany.Kolęda wywodzi się z folkloru góralskiego. Jej powstanie datuje sie na najprawdopodobniej koniec XVIII wieku. Jezusa narodzonego wszyscy witajmy, Jemu po kolędzie dary wzajem oddajmy. – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. Oddajmy wesoło, skłaniajmy swe czoło, Skłaniajmy swe czoło Panu naszemu. – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Więcej o piosence

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. To piękna melodia z pięknym tekstem, którą słyszał chyba każdy choć raz w życiu. Nie jest wcale trudna, szczególnie jeśli skorzysta się z opracowania naszego autorstwa. Wszystkie nasze opracowania są skonstruowane w bardzo prosty sposób, przy użyciu łatwego zapisu, również literowego. Takie opracowanie nie sprawi problemu nawet dopiero początkującym muzykom.Nauka tej piosenki będzie przyjemnością, a umiejętność jej zagrania zaimponuje właściwie każdemu.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Santa Baby nuty na keyboard

Nuty do Santa Baby . Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Santa Baby Najprawdopodobniej, utwór został napisany w XIX wieku. Najczęściej jest wykonywana przez chórki kościelne. proste-nutyPiosenka wydana w 1953 roku. Tekstowo piosenka jest żartobliwym spojrzeniem na świąteczną listę skierowaną do Świętego Mikołaja. Pierwsze słowa tego utworu tj. Santa baby, just slip a Sable […]

An der shonen blauen Donau jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać An der shonen blauen Donau na keyboardzie/pianinie. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to An der shonen blauen Donau jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Ta piosenka również jest znana pod nazwą “Pytała się Pani”. Nie wiadomo dokładnie kiedy powstała, jedne z nut do niej są z 1938 roku. proste-nutyUtwór, znany […]

Cztery słonie zielone słonie nuty na keyboard

Jak zagrać Cztery słonie zielone słonie na klawiszach + nuty. Chcesz zagrać utwór: Cztery słonie zielone słonie? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Ta piosenka jest również znana pod tytułem Cradle Song. Jest jedną z najbardziej znanych kołysanek na świecie.proste-nutyTa piosenka wywołuje w dzieciach dużo emocji, poprzez […]