Jezu miłości Twej proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Jezu miłości Tw - jak zagrać na keyboardzie?

Jezu miłości Tw należy do kategorii: Proste nuty do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord A
Akord d
Jezu miłości Twej nuty na klawisze
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Jezu miłości Twej na keyboardzie + nuty.

Możesz zacząć grać piosenkę: Jezu miłości Twej w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor nieznany.Utwór pochodzi z Galicji. Jest pieśnią kościelną, która znalazła się w śpiewniku Siedleckiego. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Jezu miłości Twej, Ukryty w Hostyi tej,… Często śpiewany fragment tej piosenki to: Żeś skarby łąski zlał Na wierny lud.

Więcej o utworze.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Jest bardzo prosta do odtworzenia na właściwie każdym instrumencie. Z naszym opracowaniem, będzie to wręcz banalnie proste! Są przystosowane dla osób, które dopiero zaczynają naukę gry na instrumencie, ich rozczytanie nie sprawia żadnego problemu.Bez względu na to którą z wersji znasz – możesz ją teraz zagrać na wybranym przez siebie instrumencie. Pomoże Ci w tym opracowanie, które znajdziesz na naszej stronie. Jest bardzo prosto rozpisane, nie sprawi problemu nawet amatorowi, który dopiero zaczyna swoją przygodę z muzyką. Opracowania są też dostępne w wersjach książkowych, w fajnie skomponowanych pakietach. Dzięki nim można nauczyć się grać na instrumencie samodzielnie, w własnym domowym zaciszu.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Oj maluśki jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Oj maluśki na klawiszach + nuty. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Oj maluśki. Autor jest anonimowy.Ten utwór, to najpopularniejsza kolęda góralska. Jest bardzo często śpiewana na jasełkach. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Oj, maluśki, maluśki, maluśki Jako rękawicka pokazują jej gatunek. Cy nie lepiej Tobie by, Tobie by siedzieć było w […]

Biały miś jak zagrać na keyboardzie

Biały miś – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Możesz nauczyć się grać piosenkę: Biały miś w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Ten utwór również jest używany podczas zabawy i tańca, o tej samej nazwie. Taniec polega na zamianie w trakcie, swoich partnerów. proste-nutyTa piosenka jest jednym z największych hitów początku lat 90 XX wieku. Autorem […]

Have yourself a Merry little Christmas nuty na keyboard

Proste nuty z literami do Have yourself a Merry little Christmas . Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Have yourself a Merry little Christmas. Jest to jedna ze znanych polskich kolęd, do której słowa pochodzą z XVI wieku. Jest przetłumaczona z łacińskiej pieśni Dies est laetitiae.proste-nutyKolęda pochodząca z […]