Jezu drogi Tyś Miłością nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Jezu drogi Tyś Miłością nu - jak zagrać na keyboardzie?

Jezu drogi Tyś Miłością nu należy do kategorii: Proste nuty do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Jezu drogi Tyś Miłością nuty na keyboard
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Proste nuty z literami do Jezu drogi Tyś Miłością .

Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Jezu drogi Tyś Miłością. Autor nieznany.Pieśń, która najczęściej jest śpiewana podczas eucharystii w kościele. Ma charakter błagalny. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Jezu drogi Tyś miłością, przyjdź, daj Siebie nam! Duszy mojej Tyś ufnością, króluj w niej Ty sam. pokazują jej gatunek. Jezu, Jezu przyjdź do duszy mej. Obdarz ją łaskami swymi i bądź Królem jej. – to właśnie ten tekst jest najbardziej znaną częścią tej piosenki.

Więcej o utworze.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Na naszej stronie znajdziesz też wiele innych łatwych opracowań, a naukę zacząć możesz już teraz. A może chcesz mieć opracowania w formie fizycznej? Na naszej stronie jest sklep online w którym kupisz to i inne opracowania nut.Można ją nie tylko zaśpiewać, ale też zagrać w bardzo łatwy sposób i to niemal na każdym instrumencie.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Już taki jestem zimny drań nuty na keyboard

Jak zagrać Już taki jestem zimny drań na klawiszach + nuty. Bardzo polecamy piosenkę: Już taki jestem zimny drań ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. proste-nutyTen utwór towarzyszyłwielu polskim filmom w okresie międzywojennym. Jego autorem był jeden z najpopularniejszych aktorów tego czasu. Pierwsze linijki tej piosenki to Posłuchajcie mej piosenki I o litość błagam […]

Itsy bitsy spider nuty na keyboard

Itsy bitsy spider – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Itsy bitsy spider Autor tej piosenki nie jest znany.Ten utwór jest również znany pod tytułem Incy Wincy Spider. Jest to również popularna rymowanka i gra palcami!The itsy bitsy spider climbed up the waterspout. Down came the rain And washed the […]

Ojczyzno ma jak zagrać na keyboardzie

Ojczyzno ma – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Ojczyzno ma jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Twórcą tej piosenki jest ksiądz Karol Dąbrowski.Ta piosenka, jest nieoficjalnym hymnem Solidarności. Śpiewano ją w cięzkich czasach stanu wojennego. Została napisana w 1981 roku. Prawie wszyscy znają słowa od których zaczyna […]