Jezu drogi Tyś Miłością nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Jezu drogi Tyś Miłością - jak zagrać na keyboardzie?

Jezu drogi Tyś Miłością należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Jezu drogi tyś miłością to religijny utwór o prostej linii melodycznej i ciekawym brzmieniu. Podobnie jak inne pieśni kościelne, także i ta jest często spotykana w śpiewnikach i zbiorach nut dla osób początkujących i nie tylko. Proponujemy kurs gry na keyboardzie, który zawiera ten utwór w literowym zapisie nutowym. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które nie mają przygotowania muzycznego ani umiejętności czytania standardowego zapisu nutowego. Nuty literowe po prostu dopasowuje się do dźwięków na keyboardzie, a następnie niemal od razu można zacząć grać. Dzięki nutom literowym możesz szybko, bezproblemowo i praktycznie z dnia na dzień poznawać nowe utwory. Nauka gry na keyboardzie nigdy nie była tak prosta. Śpiewnik zawiera sprawdzone, proste piosenki, wśród których każdy znajdzie idealne dla siebie utwory. Zacznij od najprostszych, melodyjnych piosenek, a w krótkim czasie będziesz mógł sięgnąć po bardziej zaawansowany repertuar.

C*E E F*C F C*E D C G-2 G*D D C*C D E Jezu drogi Tyś miłością, przyjdź, daj Siebie nam! C*E E F*C F C*E D C G-2 F*C D G*E D C*C Duszy mojej Tyś ufnością, króluj w niej Ty sam. C*G F E F*D C A-2 C*G.-2 C E C G*D Jezu, Jezu przyjdź do duszy mej.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Oh Shenandoah nuty literowe

O piosence i o nutach Oh Susanna – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Oh Susanna w wersji dla poczatkujących. Stephen Collins FosterTo pieśń minstrela, która została opublikowana po raz pierwszy w 1848 roku. Piosenka zaczyna się od słów: I come from Alabama with my banjo on my knee I’m […]

The last rose of summer nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do This land is your land . Polecamy Ci naukę piosenki: This land is your land ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Woody GuthrieTo amerykańska piosenka folkowa. Została napisana w 1940 roku. Po raz pierwszy, została natomiast opublikowana 5 lat później.Prawie wszyscy znają słowa od […]

Bracia patrzcie Jeno nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Blue Christmas na klawiszach + nuty. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Blue Christmas. Billy HayesBożonarodzeniowa piosenka z 1957 roku. Jest to opowieść o wielkiej miłości w czasie świąt Bożego Narodzenia.I’ll have a blue Christmas without you I’ll be so blue […]