Jest zakątek nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Jest zakątek - jak zagrać na keyboardzie?

Jest zakątek należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord F
Akord A
Akord d

O piosence i o nutach

Jak zagrać Jezu miłości Twej na keyboardzie + nuty.

Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Jezu miłości Twej w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor pozostał anonimowy.Utwór pochodzi z Galicji. Jest pieśnią kościelną, która znalazła się w śpiewniku Siedleckiego.Utwór ten zaczyna się od wersów: Jezu miłości Twej, Ukryty w Hostyi tej,… Często śpiewany fragment tej piosenki to: Żeś skarby łąski zlał Na wierny lud.

Więcej informacji o materiałach do gry.

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. Jeśli ktoś zaczyna przygodę z grą na instrumencie, to ta znana melodia jest dobrym wyborem do nauki. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dobre opracowanie tej piosenki, dzięki któremu naprawdę szybko nauczysz się gry. Możesz nauczyć się grać tego na klawiszach, ale też na innych instrumentach. Pamiętaj też o tym, że u nas dostępne opracowanie wideo, dzięki niemu nauka może być jeszcze bardziej banalna.Nauka tej piosenki z naszymi materiałami to naprawdę bułka z masłem! Nawet dziecko może nauczyć się gry na instrumencie tej piosenki.

E F C*G G G G C*C.2 C2 Jest zakątek na tej ziemi, C2 H F*A A A A A*A Gdzie powracać każdy chce, F G d*A A A A D*D.2 D2 Gdzie króluje Jej Oblicze, D2 C2 G*H H H A G*G Na Nim cięte rysy dwie. E F C*G G G G C*C.2 C2 Wzrok ma smutny, zatroskany, C2 H F*A A A*X A A d*A Jakby chciała prosić cię, A C2 G*H H H H G*H H C2 D2 C*C.2 Byś w matczyną Jej opiekę oddał się.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Mazurek Dąbrowskiego nuty literowe

O piosence i o nutach Hymn polski – Piosenka, której nie trzeba opisywać. Każdy ją zna ( przynajmniej jedną zwrotkę… ) a przynajmniej znać powinien. Liczy już wiele lat, jednak cały czas jest obecna i odgrywana w trakcie wielu doniosłych sytuacji, dlatego jej znajomość jest dla muzyka absolutnym obowiązkiem. Powstała w 1979 roku, a hymnem […]

Smells like teen spirit – nuty literowe keyboard

Smells like teen spirit to ponadczasowy hit, który dzięki swojej sławie był już coverowany niezliczoną ilość razy. Adaptacje bluesowe, jazzowe czy klasyczne – wszystkie formy tej piosenki mają w sobie coś ciekawego. Utwór ten doskonale brzmi także w tradycyjnym brzmieniu pianina i keyboarda, dlatego zdecydowaliśmy się ułatwić wam jego naukę, i przygotowaliśmy nuty literowe, które […]

The Entertainer nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Trish – Trasch polka . Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Trish – Trasch polka Johann Strauss IITo słynna polka na orkiestrę symfoniczną, skomponowana w 1858 roku. – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. – to często śpiewany i grany fragment […]