Jedzie pociąg z daleka nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Jedzie pociąg z daleka - jak zagrać na keyboardzie?

Jedzie pociąg z daleka należy do kategorii: nuty literowe do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord A
Akord d

O piosence i o nutach

Jedzie pociąg z daleka to utwór, który każdy zna i każdy potrafi zaśpiewać chociażby kawałek. Nic w tym dziwnego, proste do zapamiętania słowa i nieskomplikowana melodia aż się proszą, aby nucić ten utwór jak najczęściej. Takie proste piosenki świetnie sprawdzają się do rozwoju muzycznego najmłodszych, a także dla każdego, kto chce nauczyć się grania na instrumencie dla własnej przyjemności. Nasz kurs na keyboardzie zawiera tę piosenkę w prostej wersji z literowym zapisem nutowym. To rozwiązanie o wiele łatwiejsze niż standardowy zapis nutowy na pięciolinii. Jeśli nie znasz się na czytaniu nut, zapis literowy z pewnością ułatwi Tobie pierwsze kroki w muzycznym świecie. Dzięki niemu szybko przyporządkujesz poszczególne litery do dźwięków klawiszy na keyboardzie czy pianinie. Tutorial z literowym zapisem nutowym pozwoli Tobie szybko opanować proste piosenki, a z biegiem czasu będziesz mógł sięgnąć po nowe, bardziej rozbudowane utwory. Zacznij grać już dziś, a szybko zobaczysz, jak z każdym dniem i tygodniem wzrastają Twoje muzyczne umiejętności.

C*G C2 E2 D2 F*C.2 H C*C.2 Jedzie pociąg z daleka C*G C2 E2 D2 F*C.2 H C*C.2 Ani chwili nie czeka C*G C2 A*E.2 G d*F.2 E2 D2 Konduktorze łaskawy G*G H D2 F2 C*E.2 D2 C Zabierz nas do Warszawy C*G C2 A*E.2 G2 d*F.2 E2 D2 Konduktorze łaskawy

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

If you’re happy and you know it nuty literowe

O piosence i o nutach If you’re happy and you know it – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. If you’re happy and you know it to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Twórcą tej piosenki jest: Joe Raposo. Ta piosenka została jako jedna z nielicznych, włączona do listy 100 najbardziej znanych piosenek folkowych Japonii! Prawie […]

Jak zagrać na keyboardzie Kanikuły

A C# E D H H C# C# E E D Каникулы, завтра я на всё забью H H F# F# F# E E A A F# F# F# E E На учёбу не пойду, how do you do you do A C# E D H H C# C# E E D Каникулы, завтра я […]

Ach, jak przyjemnie nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Ach jak przyjemnie . Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Ach jak przyjemnie. Henryk WarsTa piosenka została napisana na potrzeby filmu “Zapomniane melodie”. Autorem tekstu jest znany scenarzysta filmowy Ludwik Starski.Piosenka zaczyna się od słów: Jak można się […]