Jak zagrać na keyboardzie mam chusteczkę

Ta piosenka pochodzi ze starej wersji serwisu. W starej wersji, nuty literowe oznaczaliśmy trochę innym sposobem. Poszczególne oktawy oznaczaliśmy za pomocą kolorów, zamiast numerów oraz są to nuty na prawą rękę (bez akordów). Jeśli nie wiesz, jak czytać takie nuty literowe, zajrzyj na podstronę: Jak czytać nuty literowe (kolorowe) Jednak, jeśli chcesz zagrać ten utwór - zachęcamy do spróbowania! 🙂 Serdecznie przepraszamy za ewentualne błędy lub braki.

E G G G E G G G A G F E F D
Mam chusteczkę haftowaną, co ma cztery rogi,
D F F F D F F F G F E D E C
kogo kocham, kogo lubię, rzucę mu pod nogi.
E G G G E G G G A G F E F D
Tej nie kocham, tej nie lubię, tej nie pocałuję,
D F F F D F F F G F E D E C
a chusteczkę haftowaną tobie podaruję.

Więcej nut znajdziesz w zakładce: bezpłatne materiały
oraz w naszych książkach i płytach, w zakładce: nasze produkty.

Mam chusteczkę haftowaną to lekka, skoczna piosenka, którą śpiewają już dzieci w przedszkolu na najwcześniejszych etapach edukacji muzycznej. Jest to więc melodia nie tylko prosta, ale również ogólnie znana. Jeśli chcesz nauczyć się ją grać, wystarczy prosty keyboard, odrobina chęci oraz sprawdzony tutorial do domowej nauki grania na klawiszach. Nasz kurs gry na keyboardzie oparty jest na nutach literowych, które są bardzo łatwe do przyswojenia. Nie znasz się na tradycyjnym zapisie nut na pięciolinii? Nic nie szkodzi – nuty literowe bezbłędnie poprowadzą Cię po właściwych klawiszach. Nauka gry na klawiszach może być prosta i przyjemna, jeśli zaczniesz od najłatwiejszych utworów i z biegiem czasu będziesz poszerzać swoje umiejętności. Zacznij grać już dziś i przekonaj się, jak szybko zaczniesz rozwijać się muzycznie, lepiej słyszeć i mieć lepszą pamięć do granych melodii. Wybierając nasz śpiewnik możesz mieć pewność, że twoja gra z każdym dniem i tygodniem będzie coraz lepsza.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Życie to film jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

See you again | TUTORIAL gry na keyboardzie

See you again to jeden z najpopularniejszych utworów ostatnich lat, bez którego nie może odbyć się żadna większa impreza. Już dziś możesz nauczyć się grać ten utwór samodzielnie. Wygodny i prosty tutorial do nauki gry na keyboardzie pomoże Tobie zapamiętać linię melodyczną dzięki łatwemu zapisowi literowemu, o wiele prostszemu niż tradycyjny zapis nutowy na pięciolinii. […]

Chciałem być nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: