Ja wiem w kogo ja wierzę nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Ja wiem w kogo ja wierzę nu - jak zagrać na keyboardzie?

Ja wiem w kogo ja wierzę nu należy do kategorii: Proste nuty do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord G
akord a
Ja wiem w kogo ja wierzę nuty z książki
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Ja wiem w kogo ja wierzę – jak zagrać na pianinie/keyboardzie.

Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Ja wiem w kogo ja wierzę w wersji dla poczatkujących muzyków. Pieśń, jest śpiewana podczas obchodów Bożego ciała oraz podczas zwykłych mszy. proste-nutyOryginalnym tytułem tej pieśni, jest “Bóg moim szczęściem”. Dopiero po śmierci autorki, pieśń dopuszczono do obrzędu religijnego.Ja wiem, w kogo ja wierzę stałością duszy mej: Mój Pan w tym Sakramencie, pełen potęgi swej. – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. Najpopularniejsza część tej piosenki to: Ja wiem, w kim mam nadzieję, w słabości mojej moc: To Ten, przed Którym światło pali się w dzień i w noc.

Więcej informacji o materiałach do gry.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Samo zagranie tej piosenki na wybranym instrumencie jest również bardzo łatwy! Koniecznie sprawdź opracowania, które znajdują się na naszej stronie. Są bardzo prosto ułożone, tak by korzystanie z nich nie sprawiło nikomu problemu. Nawet dziecko jest w stanie nauczyć się tego utworu i to w całkiem szybkim tempie!zabrzmi dobrze właściwie na każdym instrumencie – możesz więc wybrać keyboard, gitarę a nawet akordeon. Prócz tego opracowania, znaleźć możesz też wiele opracowań do różnych innych popularnych utworów.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Rozszumiały się wierzby płaczące nuty na keyboard

Proste nuty z literami do Rozszumiały się wierzby płaczące . Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Rozszumiały się wierzby płaczące Ta piosenka, po raz pierwszy pojawiła się w śpiewnikach w 1915 roku. Pieśń wojskowa, występuje w wielu odmianach, które różnią sie ilością zwrotek i tekstem w wersach.proste-nutyTa piosenka, to jeden z najbardzije rozpoznawalnych utwórów […]

Kochana wierzę w miłość jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe. Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik. Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut! (Jeśli [...]

God rest you merry gentleman jak zagrać na keyboardzie

God rest you merry gentleman – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Możesz nauczyć się grać piosenkę: God rest you merry gentleman w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Autor nieznany.Jest to angielska komedia, która powstała prawdopodobnie w XVI wieku. Po raz pierwszy zostałą wydana w 1833 roku. Pierwsze linijki tej piosenki to God rest ye merry, […]