Ja wiem w kogo ja wierzę nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Ja wiem w kogo ja wierzę - jak zagrać na keyboardzie?

Ja wiem w kogo ja wierzę należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord G
akord a

O piosence i o nutach

Ja wiem, w kogo ja wierzę to utwór kościelny, który jest wykonywany zarówno w trakcie codziennych mszy świętych, jak i w czasie większych uroczystości kościelnych. Jest to uroczysta, nastrojowa pieśń, stworzona na prostej linii melodycznej. Kurs gry na keyboardzie zawiera tę pieśń w bardzo prostej wersji z literowym zapisem nutowym. Nuty literowe świetnie sprawdzają się w trakcie nauki początkujących klawiszowców. Aby je rozczytać, nie trzeba mieć przygotowania muzycznego ani umieć czytać nut z tradycyjnego zapisu na pięciolinii. Wystarczy dopasować litery do konkretnych dźwięków i nuta po nucie zacząć grać każda prostą melodię. Śpiewnik zawierający proste piosenki to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby szybko nauczyć się grać nieskomplikowane melodie. Przejrzyj nasze nuty na keyboard, wybierz dla siebie utwory i przekonaj się, że nauka gry na keyboardzie może być prawdziwą przyjemnością. Jeśli zaczniesz grać proste melodie, być może już niedługo muzyka stanie się dla Ciebie prawdziwą pasją.

E a*A C2 H A E*A G# Ja wiem, w kogo ja wierzę E E*G# A H G# a*A stałością duszy mej: E a*A C2 H A E*A G# Mój Pan w tym Sakramencie, E E*G# A H G# a*A pełen potęgi swej. E C*E.2 D2 F2 E2 G*D.2 D2 To ten, co zstąpił z nieba, C2 a*C.2 D2 E2 C2 E*H co życie za mnie dał E a*A C2 H A E*A G# I pod postacią Chleba

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Weź nie pytaj Domagała nuty literowe na keyboard

D C H G Weź nie pytaj G G A E Weź się przytul G G A H Weź tu ze mną H G A Weź tu bądź Weź nie pytaj to piosenka Pawła Domagały, która szturmem zdobyła szczyty list przebojów. Jest śpiewana zarówno przez samego wykonawcę, jak i wiele osób, które chcą się zmierzyć […]

Children go where I send thee nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Deck The Halls na keyboardzie/pianinie. Deck The Halls – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 Thomas OliphantTo utwór pierwotnie zatytuowany “Deck the Hall”, powstały w 1862 roku. Jest tradycyjną kolędą.Pierwsze słowa tej piosenki tj. Deck the hall with boughs of holly, Fa, la, la, la, la, […]

Anioł Pasterzom mówił nuty literowe

O piosence i o nutach Anioł pasterzom mówił to jedna z tych kolęd, która nie jest śpiewana we wszystkich rejonach polski. Nie jest kolędą najpopularniejszą, jednak dlatego, że jest prosta do nauki nawet dla początkującego keyboardzisty, postanowiliśmy dodać ją na naszą stronę. Nie był to jedyny powód – mimo tego, że zarówno refren jak i […]