Itsy bitsy spider nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Itsy bitsy spider nu - jak zagrać na keyboardzie?

Itsy bitsy spider nu należy do kategorii: Proste nuty do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d
Itsy bitsy spider nuty
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Itsy bitsy spider – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Itsy bitsy spider Autor tej piosenki nie jest znany.Ten utwór jest również znany pod tytułem Incy Wincy Spider. Jest to również popularna rymowanka i gra palcami!The itsy bitsy spider climbed up the waterspout. Down came the rain And washed the spider out. – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Out came the sun And dried up all the rain And the itsy bitsy spider climbed up the spout again.

Dowiedz się więcej o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Wbrew temu co mogłoby się wydawać, ten utwór jest dziecinnie prosty do zagrania, na przykład na keyboardzie (także na innych instrumentach klawiszowych)!Na naszej stronie znajdziesz też wiele innych łatwych opracowań, a naukę zacząć możesz już teraz. A może chcesz mieć opracowania w formie fizycznej? Na naszej stronie jest sklep online w którym kupisz to i inne opracowania nut.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Mary had a Little Lamb proste nuty

Mary had a Little Lamb – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Polecamy Ci naukę piosenki: Mary had a Little Lamb ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Ten utwór jest również znany pod tytułem Incy Wincy Spider. Jest to również popularna rymowanka i gra palcami!proste-nutyTen utwór to anglojęzyczna rymowanka dla dzieci, która pierwszy […]

List do Boga proste nuty

Jak zagrać List do Boga na keyboardzie + nuty. Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę List do Boga w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor nieznany.Piosenka religjna, mająca charakter refleksyjny. Autor zwraca się w tekście do Boga. Pierwsze linijki tej piosenki to Drogi Boże piszę chociaż kilka słów, innym razem napiszę więcej. Często śpiewany fragment tej […]

Trish – Trasch polka proste nuty

Jak zagrać Trish – Trasch polka na keyboardzie + nuty. Możesz zacząć grać piosenkę: Trish – Trasch polka w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Mocno związany z tą piosenką jest: Johann Strauss II.To słynna polka na orkiestrę symfoniczną, skomponowana w 1858 roku. Pierwsze słowa tej piosenki tj. pokazują jej gatunek. Czy znasz te słowa? […]