Itsy bitsy spider nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Itsy bitsy spider - jak zagrać na keyboardzie?

Itsy bitsy spider należy do kategorii: nuty literowe do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

Itsy bitsy spider – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Itsy bitsy spider w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor tej piosenki nie jest znany.Ten utwór jest również znany pod tytułem Incy Wincy Spider. Jest to również popularna rymowanka i gra palcami!Pierwsze słowa tego utworu tj. The itsy bitsy spider climbed up the waterspout. Down came the rain And washed the spider out. pokazują jej styl. Out came the sun And dried up all the rain And the itsy bitsy spider climbed up the spout again. – to właśnie ten tekst jest najbardziej znaną częścią tej piosenki.

Więcej o piosence

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Chcesz się jej nauczyć grać? Jest to naprawdę łatwe, o ile do nauki użyjesz naszych opracowań. Wszystkie nasze materiały do nauki są przygotowane w taki sposób, by nie sprawiały problemu nawet początkującym adeptom gry na instrumencie.Posiada łatwą melodię, którą możesz też zagrać w bardzo łatwy sposób na wybranym przez siebie instrumencie. Nasze opracowania są tak przygotowane, by nie sprawiały nikomu problemu. Zapis w postaci nut literowych jest prosty i czytelny. Na naszej stronie znaleźć też można pomocne materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają cały proces nauki.

C*C C C D E E The itsy-bitsy spider E G*D C D E C*C Climbed up the water spout C*E E F G Down came the rain G G*F E F G C*E And washed the spider out F*A A A C*G E Out came the sun shine E d*D E D C A-2 And dried up all the rain G-2 C*C C C D E E And the itsy-bitsy spider

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Zwariowana noc nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Brać nuty literowe i tutorial

F# F# F# F# G# G# G# To jest ta słowiańska brać G# G# G# G# A F# F# Lubi dużo pić i spać F# F# F# F# G# G# G# To jest ta słowiańska brać G# A G# A F# Lubi pić i spać

Rockin’ Robin nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Scarborough Fair na keyboardzie + nuty. Bardzo polecamy piosenkę: Scarborough Fair ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Autor jest nieznany.To tradycyjna angielska piosenka, w stylu ballady. Prawdopodobnie powstała w późnym średniowieczu.Pierwsze słowa tej piosenki to Are you going to Scarborough Fair? Parsley, sage, rosemary, and thyme Bardzo […]