In the hall of the Mountaint King nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

In the hall of the Mountaint King - jak zagrać na keyboardzie?

In the hall of the Mountaint King należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord A#
Akord B
akord a

O piosence i o nutach

Jak zagrać Jarabe tapatio na keyboardzie + nuty.

Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Jarabe tapatio Autor piosenki jest nieznany.Ten utwór, jest często nazywany “Mexican hat dance”, jest również uznawany za ich narodowy taniec. Powstał w XIX wieku. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: En Jalisco se baila el Jarabe, Como nadie lo sabe bailas,… Al compás de guitarras y bajos, El Jarabe se va a Zapatear – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Dowiedz się więcej o nutach

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Bardzo ułatwić całą naukę mogą opracowania, które znajdują się na naszej stronie. Są bardzo przejrzyste i rozpisane tak, by nie sprawiły problemu nawet początkującym muzykom. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo opracowań nie tylko popularnych piosenek dla dzieci, ale też pieśni patriotycznych, czy po prostu popularnych piosenek.Sama melodia pieśni jest raczej prosta, dzięki czemu każdy może bez trudu ją zapamiętać i zaśpiewać. Z naszymi opracowaniami również bez trudu może ją zagrać! Są one skonstruowane w taki sposób, by były czytelne i przejrzyste dla każdego, nawet początkującego muzyka.

a*A.-2 H-2 C D a*E C E H*D# H-2 D# A#*D A#-2 D a*A.-2 H-2 C D a*E C E A C*G E C E G a*A.-2 H-2 C D a*E C E H*D# H-2 D# A#*D A#-2 D a*A.-2 H-2 C D a*E C E A C*G E C E G

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Kołysanka dla okruszka nuty literowe

O piosence i o nutach Kołysanka dla okrusza to jedna z piosenek, które doskonale sprawdzają się jako kołysanki dla najmłodszych. Warto nauczyć się nie tylko je śpiewać, ale również grać. Dzięki temu maluchy będą miały o wiele większą frajdę. Jeśli nie masz przygotowania muzycznego i nie potrafisz czytać nut, polecamy nasz kurs gry na keyboardzie, […]

Nie boję się, gdy ciemno jest proste nuty literowe i tutorial

A A A C C C A# A Nie boję się gdy ciemno jest F F F A# A G G A G Ojciec za rękę prowadzi mnie G A A G A F F A A G A F Dziękuję Ci Tato za wszystko co robisz F A# A# A# A# A# A# A […]

Śliczna Panienka nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Tryumfy Króla Niebieskiego . Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Tryumfy Króla Niebieskiego jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Siostra Anna KiernickaPieśń powstała w połowie XVIII wieku. Pierwszy zapis nutowy ukazał się ponad sto lat później w wydanym w 1874 roku “Śpiewniczku […]