If you’re happy and you know it nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

If you’re happy and you know it - jak zagrać na keyboardzie?

If you’re happy and you know it należy do kategorii: nuty literowe do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

If you’re happy and you know it – jak zagrać na pianinie/keyboardzie.

If you’re happy and you know it to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Twórcą tej piosenki jest: Joe Raposo. Ta piosenka została jako jedna z nielicznych, włączona do listy 100 najbardziej znanych piosenek folkowych Japonii! Prawie wszyscy znają słowa od których zaczyna się ta piosenka: If you’re happy and you know it clap your hands… If you’re happy and you know it and you really want to show it If you’re happy and you know it clap your hands – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo prostych opracowań piosenek dla dzieci. Nauka gry na instrumencie może być połączona z zabawą! Warto spojrzeć też na dostępne na naszej stronie materiały wideo, które jeszcze lepiej pokazują, jak zagrać dany utwór. Ma łatwą i przy tym chwytliwą melodię, którą się łatwo śpiewa. Z naszymi opracowaniami możesz się przekonać, że równie łatwo można ją zagrać na dowolnym instrumencie! Nauka gry na keyboardzie jeszcze nigdy nie była taka prosta. Nasze opracowania są skonstruowane tak, by każdy mógł z nich bez większych problemów skorzystać. Do jeszcze większego ułatwienia, dostępne są też opracowania w formie wideo

G-2 G-2 C*C C C C C C If you’re happy and you know it, H-2 C G*D clap your hands G-2 G-2 G*D D D D D D If you’re happy and you know it, C D C*E clap your hands E E F*F F F F A-2 A-2 If you’re happy and you know it

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

God save the Queen nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Guantanamera na keyboardzie/pianinie. Polecamy Ci naukę piosenki: Guantanamera ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Compay SegundoTo jedna z najważniejszych pieśni patriotycznych Kuby. Prawdopodobnie powstała w 1929 roku.Yo soy un hombre sincero De donde crece la palma – to właśnie od tego tekstu zaczyna się […]

Koła autobusu kręcą się nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Koła autobusu kręcą się . Możesz nauczyć się grać piosenkę: Koła autobusu kręcą się w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Nie ma informacji na temat oryginalnego autora tekstu.Ten utwór również pomaga zapamiętać nazwy przedmiotów w autobusie i ich funkcję. Dzieci po słuchaniu tej piosenki, […]

Zabiorę cię jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: