Idzie mój Pan nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Idzie mój Pan - jak zagrać na keyboardzie?

Idzie mój Pan należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord G
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Piosenkę idzie mój Pan znają już nawet dzieci – utwór ten jest grany w kościele w trakcie pierwszych komunii i innych ważnych uroczystości kościelnych. Bardzo chętnie śpiewają go również dziecięce scholki. Idzie mój Pan to prosta linia melodyczna i słowa, które szybko wpadają w ucho i są łatwe do zapamiętania. Utwór ten będzie doskonałym pomysłem dla osób, które chcą szybko nauczyć się grać proste melodie. Oparty jest na kilku powtarzających się dźwiękach, które układają się w łatwą do zagrania melodię. Co więcej, wcale nie musisz znać zapisu nutowego czy teorii muzyki. Wystarczy, że sięgniesz po tutorial, który oferuje utwory muzyczne ubrane w nuty literowe. Są one o wiele prostsze niż tradycyjne zapisy nutowe. Wybierając piosenki na keyboard z prostym zapisem literowym bardzo szybko opanujesz każdy utwór. Już po kilku powtórzeniach nie będziesz mieć problemu z powtórzeniem utworu z pamięci. Jeśli nie wiesz, jak nauczyć się grać, sięgnij po tutorial z nutami na keyboard i sprawdź, jak szybko będziesz robić swoje muzyczne postępy.

a*A.-2 A-2 G-2 A-2 a*A.-2 A-2 G-2 A-2 Idzie mój Pan, idzie mój Pan. a*A.-2 H-2 C d*D C H-2 E*C H-2 a*A.-2 On teraz biegnie, by spotkać mnie. a*A.-2 A-2 G-2 A-2 a*A.-2 A-2 G-2 A-2 Idzie mój Pan, idzie mój Pan. a*A.-2 H-2 C d*D C H-2 E*C H-2 a*A.-2 On teraz biegnie, by spotkać mnie. a*A.-2 E E E d*D D a*C H-2 A-2 Mija góry, łąki, lasy, G*H.-2 C D H-2 C*C D E*E By Komunii stał się cud. a*A.-2 E E E d*D D a*C H-2 A-2 On chce Chlebem nas nakarmić,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Jestem sobie przedszkolaczek nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Jestem sobie przedszkolaczek na klawiszach + nuty. Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Jestem sobie przedszkolaczek będzie dobrym pomysłem. Wolański RyszardTa piosenka opowiada o przełamywaniu słabości związanych z okresem przedszkolnym. Posiada również nowszą wersje, która nie uczy dyskryminacji i nie wyśmiewa uczuć dziecka.Pierwsze linijki tej piosenki […]

Trisch – trasch polka nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Vivaldi Jesień na keyboardzie + nuty. Vivaldi Jesień to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Antonio VivaldiJeden z 4 cyklów koncertów skrzypcowych, umieszczonych w wydanym w 1725 roku zbiorze 12 koncertów.Pierwsze słowa tego utworu tj. pokazują jej styl. – to często grany fragment tej piosenki. Więcej o […]

Hawaj jest piękny nuty literowe

O piosence i o nutach Hawaj jest piękny to wpadająca w ucho piosenka biesiadna, która ma prostą linie melodyczną i łatwo można ją zanucić. To także bardzo dobry utwór dla osób, które chciałyby zacząć naukę gry na instrumentach klawiszowych. Aby nauczyć się go grać, warto sięgnąć po kurs gry na keyboardzie, w którym znajduje się […]