I saw three ships proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

I saw three shi - jak zagrać na keyboardzie?

I saw three shi należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
I saw three ships nuty dla początkujących
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać I saw three ships na keyboardzie + nuty.

Możesz zacząć grać piosenkę: I saw three ships w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Pieśń została napisana najprawdopodobniej w XVIII wieku. Posiada kilka różnych wersji, w zależności od regionu w którym jest śpiewana.proste-nutyJest to angielska kolęda, pochodzi z XVII wieku, prawdopodobnie z Derbyshire. Pierwsze słowa tej piosenki tj. I saw three ships come sailing in ⁠On Christmas day, on Christmas day; pokazują jej gatunek. Najpopularniejsza część tej piosenki to: I saw three ships come sailing in ⁠On Christmas day in the morning.

Więcej o utworze.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. To prosta melodia, która jest banalnie prosta do zaśpiewania przez dzieciaki. Jak się okazuje – jest równie prosta do odtworzenia na wybranym przez siebie instrumencie. Możesz wybrać ten, który najbardziej lubisz. Nasze opracowania są przydatne zarówno w grze na klawiszach, jak i na akordeonie czy flecie. Co ważne, w naszych opracowaniach korzystamy z bardzo uproszczonego zapisu, nie trzeba znać nawet nut, by móc je rozczytaćo piosenka, od której zawsze rozpoczyna się edukację muzyczną. Ma bardzo łatwą melodię, która szybko zapada w pamięć. Dzięki tej prostocie, każdy jest właściwie w stanie opanować ten utwór i to w naprawdę dość szybkim tempie. Na naszej stronie znajdziesz opracowanie, które jest dokładnie rozpisane tak, by nie sprawiło problemu nawet początkującej osobie. Opracowania, które dostępne są na naszej stronie, są również dostępne w formie książkowej, w sklepie internetowym.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Narodził się Jezus Chrystus nuty na keyboard

Nuty do Narodził się Jezus Chrystus . Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Narodził się Jezus Chrystus w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor jest nieznany.Polska kolęda z ok. XVIII wieku. Pierwsze słowa tego utworu tj. Narodził się Jezus Chrystus bądźmy weseli, chwałę mu na wysokości nucą Anieli. pokazują jej styl. Gloria, gloria in excelsis Deo, […]

Auld Lang Syne nuty na keyboard

Jak zagrać Auld Lang Syne na klawiszach + nuty. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Auld Lang Syne jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Robert Burns to autor tej pisoenki.Ta piosenka, to jedna z popularniejszych pieśni ludowych, wywodzących się ze Szkocji. Jest najczęściej śpiewana podczas Szkockiego odpowiednika Sylwestra, Hogmanay.Pierwsze słowa tj. Should […]

Krzyżu Chrystusa proste nuty

Nuty do Krzyżu Chrystusa . Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Krzyżu Chrystusa Autor nieznany.To pieśń wielkopostna, którą można datować na XX wiek. Pierwsze słowa tej piosenki to Krzyżu Chrystusa, bądźże pochwalony, na wieczne czasy bądźże pozdrowiony! Bardzo możliwe, że znasz ten utwór z tego fragmentu: Gdzie Bóg, Król świata całego dokonał życia swojego. […]