Hiszpańskie dziewczyny nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Hiszpańskie dziewczyny - jak zagrać na keyboardzie?

Hiszpańskie dziewczyny należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord e
akord a

O piosence i o nutach

Hiszpańskie dziewczyny to jedna z najpiękniejszych szant, które można usłyszeć w nadmorskich miejscowościach, wioskach żeglarskich czy na koncertach najpopularniejszych zespołów szantowych. Jeśli chcesz nie tylko ją śpiewać, ale również grać, nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli do tej pory nie grałeś na żadnym instrumencie, wybierz kurs gry na keyboardzie, który został przygotowany z myślą o osobach początkujących. Kurs zawiera zbiór nut literowych, które są o wiele łatwiejsze niż tradycyjny zapis nutowy na pięciolinii. Nuty literowe szybko dopasujesz do konkretnych dźwięków na keyboardzie i nuta po nucie zaczniesz grać całą melodię. Śpiewnik zawiera proste piosenki w nieskomplikowanych aranżacjach, które są idealne na początku przygody z muzyką. To świetna opcja dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych, którzy zastanawiają się, jak nauczyć się grać na klawiszach. Sięgnij po śpiewnik, wybierz interesujący Cię utwór i po prostu zacznij grać. To o wiele prostsze, niż Ci się wydaje.

E a*A A G A H F*C.2 H A e*G E Żegnajcie nam dziś hiszpańskie dziewczyny G a*A A G A H F*C.2 D2 C2 G*H Żegnajcie nam dziś marzenia ze snów H F*C.2 H2 C2 G*D.2 C2 D2 C*E.2 C2 A a*A E Ku brzegom angielskim już ruszać nam pora E2 F*C.2 A A A G F E*E C2 H a*A Lecz kiedyś na pewno wrócimy tu znów E a*A A G A H F*C.2 H A e*G E Żegnajcie nam dziś hiszpańskie dziewczyny G a*A A G A H F*C.2 D2 C2 G*H Żegnajcie nam dziś marzenia ze snów H F*C.2 H2 C2 G*D.2 C2 D2 C*E.2 C2 A a*A E Ku brzegom angielskim już ruszać nam pora

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

La raspa nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do Baranku Boży . Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Baranku Boży w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor jest nieznany,Jest to modlitwa katolicka ze zbioru Śpiewnika Kościelnego.Pierwsze słowa tej piosenki tj. Baranku Boży który gładzisz grzechy świata Przepuść nam panie pokazują jej gatunek. Baranku Boży który gładzisz grzechy świata […]

Tańcz głupia tańcz nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Havana – nauka gry na keyboardzie + nuty

Piosenka “Havana” była jednym z największych hitów w 2017 roku, jednak do teraz nie schodzi z czołówek list muzycznych. Dlatego przygotowaliśmy dla Was łatwe nuty oraz nutorial, by uczyć waszą nauką gry na keyboardzie jeszcze łatwiejszą! Aktualnie piosenka ma prawie półtora miliarda wyświetleń na Youtube, co czyni ją jednym z najpopularniejszych utworów w historii! Nie […]