Guantanamera nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Guantanamera - jak zagrać na keyboardzie?

Guantanamera należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Jak zagrać Happy birthday na klawiszach + nuty.

Możesz zacząć grać piosenkę: Happy birthday w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Patty i Mildred J. HillTo piosenka, którą śpiewamy, gdy ktoś ma urodziny. Według księgi rekordów Guinnesa, jest to najbardziej rozpoznawalna piosenka, w języku angielskim.Happy birthday to you – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. Obstawiam, że kojarzysz tę piosenkę także z tych słów: Happy birthday, dear [imię] Happy birthday to you.

Więcej o piosence

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Jest bardzo chwytliwa i ma prosty do zapamiętania tekst. Bez większego trudu możesz ją zagrać na wybranym przez siebie instrumencie, pomogą ci w tym przygotowane przez nas opracowania. Warto dodać, że są one zawsze przygotowywane w taki sposób, by nie sprawiły żadnego problemu nawet osobom, które nigdy wcześniej nie miały styczności z instrumentami. Z pewnością zaimponujesz dzieciakom, jeśli nauczysz się tego grać na jakimś instrumencie! A nie jest to w ogóle trudne, szczególnie jeśli skorzystasz z naszych opracowań. Są one prosto rozpisane, tak by nie sprawiać problemu właściwie nikomu, nawet dopiero początkującym muzykom.

F*A.2 A2 A2 A2 A2 Guantanamera G*X F2 A2 F2 C*G.2 A2 E2 F*G.2 G2 G*X Guajira Guantanamera C*E.2 F2 G2 F*A.2 G2 Guantanamrera A2 F2 D2 C*C.2 C2 H F*A G Guajira Guantanamera C2 D2 C2 C*D.2 D2 C2 F*D.2 D2 G*X Yo soy un hombre sincero D2 E2 F2 C*E.2 C2 A F*D.2 D2 G*X De donde crecen las palmas D2 D2 C2 C*D.2 D2 C2 F*D.2 D2 G*X Yo soy un hombre sincero D2 G2 G2 C*G.2 F2 E2 F*D.2 D2 De donde crece la palma

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Czarny chleb i czarna kawa jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Czarny Baranie nuty literowe

O piosence i o nutach Czarny baranie – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Czarny baranie. Ten utwór, swój początek zatacza już w 1731 roku. Śpiewana jest pod francuską melodię Ah! Vous dirai-je, Maman.dla-dzieci-literowe-nutyTa piosenka, była śpiewana przy grze w barana. Zabawa została zapomniana, ale słowa utworu przetrwały do dziś.Pierwsze […]

Zmartwychwstał Pan i żyje dziś nuty literowe

O piosence i o nutach Zmartwychwstał Pan i żyje dziś to kościelny utwór, który śpiewany jest głównie w okresie świąt Wielkanocy, ale nie tylko. Melodia jest prosta i znana, dzięki czemu można ją wykorzystać także do nauki gry na keyboardzie. Nasz kurs gry na keyboardzie zawiera zbiór nut literowych, które są doskonałe dla osób początkujących. […]