Gorzkie żale nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Gorzkie żale nu - jak zagrać na keyboardzie?

Gorzkie żale nu należy do kategorii: Proste nuty do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord G
Akord d
akord a
Gorzkie żale nuty na klawisze
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Proste nuty z literami do Gorzkie żale .

Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Gorzkie żale Autor nieznany.Pieśń, której nazwa pochodzi od typu eucharystii w kościele. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Gorzkie żale przybywajcie, Serca nasze przenikajcie,… Rozpłyńcie się me źrenice, Toczcie smutnych łez krynice. – to często grany fragment tej piosenki.

Dodatkowe informacje o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Każdy znajdzie tutaj piosenkę, której chętnie się nauczy. Nasze opracowania można też zakupić w formie książkowej, w sklepie internetowym dostępnym na naszej stronie. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo prostych opracowań piosenek dla dzieci. Nauka gry na instrumencie może być połączona z zabawą! Warto spojrzeć też na dostępne na naszej stronie materiały wideo, które jeszcze lepiej pokazują, jak zagrać dany utwór.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Love me do nuty na keyboard

Proste nuty z literami do Love me do . Dzisiaj przedstawiamy Ci utwór pod tytułem: Love me do Paul McCartney to autor tej piosenki.Piosenka zespołu The Beatles, wydana w 1962 roku. Ciekawostka: W utworze słowo Love występuje 25 razy co oznacza, że słowo to słychać średnio co pięć sekund.Love, love me do You know I […]

For he’s a jolly good fellow nuty na keyboard

For he’s a jolly good fellow – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. For he’s a jolly good fellow to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! To pieśń włoskich partyzantów antyfaszystowskich, która powstała w około 1942 roku. Obecnie utwór należy do najbardziej znanych na świecie piesni antyfaszystowskich. proste-nutyTo spopularyzowana piosenka, którą śpiewa się by komuś pogratulować. […]

O Christmas tree nuty na keyboard

O Christmas tree – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest O Christmas tree. Świąteczna piosenka nagrana w 1943 roku. Pierwotnie napisana dla uczczenia żołnierzy za granicą, którzy pragnęli być w domu na Boże Narodzenie.proste-nutyJest to niemiecka piosenka bożonarodzeniowa, w oryginale tytuł brzmi O Tannebaum. Po raz pierwszy opublikowana w 1824 […]