God save the Queen nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

God save the Queen - jak zagrać na keyboardzie?

God save the Queen należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord A
Akord d

O piosence i o nutach

Jak zagrać Guantanamera na keyboardzie/pianinie.

Polecamy Ci naukę piosenki: Guantanamera ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Compay SegundoTo jedna z najważniejszych pieśni patriotycznych Kuby. Prawdopodobnie powstała w 1929 roku.Yo soy un hombre sincero De donde crece la palma – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. Najpopularniejsza część tej piosenki to: Mi verso es de un verde claro Y de un carmín encendido

Więcej informacji o materiałach do gry.

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Nasze opracowania ułatwią ci to zadanie, są bardzo dobrze skonstruowane – nawet amator zrozumie nuty literowe i będzie umiał go odtworzyć. Nasze opracowania są też dostępne w sklepie internetowym w formie książek. Taka forma świetnie nada się na prezent. W książkach znaleźć można naprawdę dużo opracowań różnych znanych piosenek. Dzięki takim zbiorom na pewno nauczysz się świetnie grać na instrumencie.Ucząc się gry na keyboardzie czy innym instrumencie warto rozejrzeć się po naszej stronie i spróbować jeszcze innych opracowań, których jest cała masa. Opracowania też dostępne są w wersjach książkowych, które możesz zakupić w sklepie online znajdującym się na naszej stronie. Są dostępne również w atrakcyjnych cenowo pakietach!

C*C C D G*H.-2 C D God save our gracious Queen, C*E E F*F C*E D C Long live our noble Queen, G*D C H-2 C*C God save the Queen: C*G G G C*G F E Send her victorious, d*F F F G*F E D Happy and glorious, C*E F E D C C*E F A*G Long to reign over us: d*A F G*E D C*C God save the Queen!

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Hark! the Herald Angels Sing nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do Have yourself a Merry little Christmas . Have yourself a Merry little Christmas – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 Judy GarlandKolęda pochodząca z musicalu Spotkamy się w St. Louis z 1944 roku. Frank Sinatra nagrał po tym wersje, która stała się bardziej popularna od oryginału.Piosenka […]

Modlitwa obozowa nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Modlitwa obozowa na keyboardzie + nuty. Bardzo polecamy piosenkę: Modlitwa obozowa ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Adam KowalskiTa pieśń była pierwszą pieśnią żołnierską, która powstała w okresie drugiej wojny światowej i została napisana w obozie w Rumunii. Piosenka zaczyna się od słów: O Panie któryś jest […]

Hymn Rosji nuty literowe

O piosence i o nutach Hymn Rosji to podniosły, patetyczny utwór, który świetnie brzmi w wykonaniu pojedynczego wokalisty, jak i całego chóru. Pieśń ta często wykonywana jest przez zespoły instrumentalne, a jej łatwa do powtórzenia melodia sprawia, że cieszy się sporą popularnością wśród osób, które uczą się grać na różnych instrumentach. Hymn Rosji znajdziesz również […]