Głęboka studzienka taby na gitarę

Przygotowaliśmy dla Ciebie proste tabulatury na gitarę. Taby te są łatwe do zagrania, jednak musisz znać parę podstawowych informacji o grze na gitarze. Możesz je poznać z naszego krótkiego poradnika: jak grać na gitarze z tabulatur?

Na początku posta znajdziesz opis piosenki i tabulatury na gitarę. Na dole strony znajdziesz także nagranie video pokazujące jak je zagrać na gitarze, oraz informacje o pełnej wersji tabulatur.

Głęboka studzienkataby na gitare
Oferta specjalna PEŁNY PAKIET GITAROWY - WERSJA ELEKTRONICZNA
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 4 E-booki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM


WERSJA KSIĄŻKOWA - DARMOWA DOSTAWA 4 książki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM

Część tabulatur na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich tabulatur na gitarę znajdziesz w naszych książkach i e-bookach w zakładce nasze produkty - tabulatura gitarowa.

Tabulatury do Głeboka Studzienka .

Głęboka studzienka – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 Mocno związani z tą piosenką są: Biesiada i Wedding Band Tip Top. Tekst piosenki opowiada o dziewczynie, która nabierała wodę ze studni i myślała o swoim ukochanym. Utwór ten zaczyna się od wersów: Głęboka studzienka głęboko kopana A przy niej Kasieńka jak wymalowana Przy studzience stała wodę nabierała O swoim kochanku Jasieńku myślała O swoim kochanku Jasieńku myślała – to właśnie ten tekst jest najbardziej znaną częścią tej piosenki.

Więcej o piosence

Ten utwór należy do utworów z gatunków: biesiadne i patriotyczne. Ten utwór należy do naszej serii tabulatury gitarowe.to piosenka, od której zawsze rozpoczyna się edukację muzyczną. Ma bardzo łatwą melodię, która szybko zapada w pamięć. Dzięki tej prostocie, każdy jest właściwie w stanie opanować ten utwór i to w naprawdę dość szybkim tempie. Na naszej stronie znajdziesz opracowanie, które jest dokładnie rozpisane tak, by nie sprawiło problemu nawet początkującej osobie. Opracowania, które dostępne są na naszej stronie, są również dostępne w formie książkowej, w sklepie internetowym.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

That s all right now mama tabulatura gitarowa

Tabulatury do That’s all right now mama . That’s all right now mama – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 To utwór znany również pod nazwą “Polonez Ogińskiego”. Został skomponowany przed 1794 rokiem. tabulatury-gitaroweTo rock and rollowa piosenka, pierwszy singiel w karierze Elvisa. Nagrana oryginalnie pod tytułem “That’s All Right, Mama”. Pierwsze słowa […]

Wszystko się może zdarzyć taby na gitarę

Przygotowaliśmy dla Ciebie proste tabulatury na gitarę. Taby te są łatwe do zagrania, jednak musisz znać parę podstawowych informacji o grze na gitarze. Możesz je poznać z naszego krótkiego poradnika: jak grać na gitarze z tabulatur? Na początku posta znajdziesz opis piosenki i tabulatury na gitarę. Na dole strony znajdziesz także nagranie video pokazujące jak je [...]

Poszła Karolinka do Gogolina tabulatura gitarowa

Tabulatury do Poszła Karolinka do Gogolina . Poszła Karolinka do Gogolina – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 Autor nieznany, piosenka przekazywana z pokolenia na pokolenie.Ta piosenka, to śląska pieśn ludowa, która jest hejnałem Gogolina. Poszła Karolinka do Gogolina Poszła Karolinka do Gogolina – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. […]