Głęboka studzienka nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Głęboka studzienka - jak zagrać na keyboardzie?

Głęboka studzienka należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, warto zacząć od prostych i ogólnie znanych utworów, z którymi nawet osoby początkujące nie będą miały żadnych problemów. Głęboka studzienka to prosta, melodyjna i dosyć krótka piosenka, która często jest wykorzystywana w edukacji muzycznej najmłodszych. To także dobry utwór do pierwszych wprawek na różnych instrumentach. Nasz kurs gry na keyboardzie zawiera ten utwór w wersji z literowym zapisem nutowym. Takie rozwiązanie to spore ułatwienie dla osób, które nie mają żadnej wiedzy muzycznej ani umiejętności czytania standardowego zapisu nutowego. Wystarczy, że przyporządkujesz litery do odpowiednich dźwięków na klawiaturze, a bardzo szybko uda się Tobie zagrać cały utwór. Proste piosenki na keyboard to bardzo dobry początek nauki gry na klawiszach. Dzięki takim nieskomplikowanym, zwykle bardzo krótkim utworom możesz oswoić się z instrumentem, poznać wiele różnych melodii i zacząć rozwijać się muzycznie na różnych płaszczyznach. Zacznij już dziś i przekonaj się, jak szybko zaczniesz samodzielnie grać.

C*G.-2 C E G F C*E G C*A G C*G F G*D Głęboka studzienka, głęboko kopana, G*G.-2 H-2 D F*A A G*G G*D F E G*D C C*C A przy niej Kasieńka jak wymalowana. C*G.-2 C E G F C*E G C*A G C*G F G*D Przy studzience stała, wodę nabierała,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Swan Lake nuty literowe

O piosence i o nutach Jezioro Łabędzie to słynny balet rosyjskiego kompozytora Piotra Czajkowskiego. Utwór składający się z czterech aktów był od momentu powstania grany na największych scenach świata. Podstawową linię melodyczną Jeziora Łabędziego zapewne zna każdy, choć nie zawsze kojarzy ja akurat z tym utworem. Jeśli chcesz nauczyć się grać na instrumencie, ta linia […]

Jak zagrać na keyboardzie Tu jest twoje miejsce

H H C C H A G C H W gorącym słońcu casablanki H A# H C H A G G E E Czerwonym skwarze marokańskich dni G F# G A G A C C H Szukałeś cienia swego domu D D D C H A G G Który na długo z oczu znikł. Tu […]

Autobiografia jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: