Gdy się Chrystus rodzi nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Gdy się Chrystus rodzi - jak zagrać na keyboardzie?

Gdy się Chrystus rodzi należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Gdy się Chrystus rodzi to jedna z najpopularniejszych polskich kolęd, która doskonale brzmi zarówno a capella, jak i przy akompaniamencie dowolnego instrumentu. Jeśli chcesz zagrać tę kolędę na święta, wykorzystaj prosty tutorial do nauki gry dla początkujących, w którego skład wchodzi przede wszystkim łatwy do zapamiętania literowy zapis nut. Dzięki niemu melodię jest w stanie zagrać nawet osoba, która nigdy wcześniej nie miała styczności z klawiszami. Kolędę możesz zagrać na keyboardzie, fortepianie, a także na dowolnym instrumencie. Dobre nuty do polskich kolęd zawsze warto mieć pod ręką. Jeśli zaczniesz grać już dziś, na pewno na święta będziesz mógł zagrać nie tylko tę kolędę, ale również wiele innych utworów.

C*G E F*C.2 A F*A C*G Gdy się Chrystus rodzi, C*E E d*F D G*D C*C I na świat przychodzi, C*G E F*C.2 A F*A C*G Ciemna noc w jasności C*E E d*F D G*D C*C Promienistej brodzi. G*D D E F D C*E E F G E Aniołowie się radują, G*D D E F D C*E E F G E Pod niebiosy wyśpiewują; C*G G G F*A A A G*H H E*H Gloria, gloria, gloria,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

O sole mio nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Pineapple Rag na keyboardzie/pianinie. Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Pineapple Rag będzie dobrym pomysłem. Scott JoplinTo jedna z pierwszych kompozycji autora. Była to wczesna kompozycja ragtime.Pierwsze słowa tej piosenki to Hark to the music, it’s the Pine Apple Rag, That tune is certainly divine. Często […]

Przylecieli tak śliczni anieli nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać The First Noel na keyboardzie + nuty. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to The First Noel jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. John StainerTradycyjna kolęda, pochodząca z XVIII wieku. Słowo Noel, po francusku to Boże narodzenie.The first Noel, the angels say To Bethlehem’s shepherds as […]

Zołza nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: